Зеленський доручив "Юзіку" реанімувати зниклий футбольний клуб з Кривого Рогу

Зеленський доручив "Юзіку" реанімувати зниклий футбольний клуб з Кривого Рогу

Зеленський доручив "Юзіку" реанімувати зниклий футбольний клуб з Кривого Рогу УНІАН

Президент України Володимир Зеленський вирішив повернути на футбольну мапу країни клуб зі свого рідного міста - криворізький "Кривбас".

Під час відкриття спортивно-футбольного поля в Новій Каховці глава держави зазначив, що вже доручив таке завдання своєму колишньому коллезі за "Кварталом", а нині народному депутату "Юзіку".

"Гірник" - нормальний клуб. Був ще "Кривбас". На жаль, закрили. Ми нашому Юрію Корявченкову ("Юзік" - Ред.) поставили завдання, він зараз говорить з федерацією, щоб у Кривому Розі "Кривбас" повернути. Навіть не тому, що ми з Кривбасу. Просто неправильно закривати клуби", - поділився думкою Зеленський.

Як відомо, "Кривбас" був позбавлений професійного статусу у 2013 році через припинення фінансування. Клуб був відновлений у 2015-му року, коли зіграв у Суперлізі Дніпропетровської області. Наступного року зіграв у чемпіонаті України серед аматорів.

Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start