Виготовляють глиняний посуд усією родиною. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Виготовляють глиняний посуд усією родиною. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ

Виготовляють глиняний посуд усією родиною. СУСПІЛЬНЕ | ВІДЕОНОВИНИ Суспільне Полтава

Керамічний посуд, свічники та сувеніри виготовляє родина Шкурпелів із Опішні. Найпершим гончарством у родині почав займатися Олександр. Згодом навчив цьому і старшого сина Анатолія. Їхні роботи зберігають не лише у селищі, в якому мешкають, а й закордоном.

У близько 15 країнах світу представлені керамічні роботи родини Шкурпелів з Опішні. Їх створюють у домашній майстерні. Виготовляють кожну щонайменше півтора місяці. Та спершу заготовляють глину. Її шукають та добувають у селищі всією родиною.

Світлана Шкурпела розповідає про глиняні виробиСуспільне Полтава

Світлана Шкурпела розповідає про глиняні вироби

"У ручну копається, вручну грузиться, виноситься на дорогу, складається в якийсь транспорт, привозиться додому. І ось тут вона роками зберігається спеціально для того, щоб переграла, щоб органіка в ній перегнила і наповнилась вона повітрям", − розповідає дружина гончара Світлана Шкурпела.

Підготовлена та перемелена глина потрапляє у майстерню. Тут над створенням керамічного посуду чи сувенірів працюють батько Олександр та старший син Анатолій.

Вироби родини ШкурпелівСуспільне Полтава

Вироби родини Шкурпелів

"Глина є для посуду, для зберігання. Одна для того, щоб готувати в ній,інша – для декоративних виробів. Зараз знайшли більш менш універсальну глину. Так, вона, не як трилітрова банка виходять, пропускає вологу. Але хто в цьому розуміється, то це найкласніша глина", − розповідає гончар Олександр Шкурпела.

Олександра гончарному мистецтва навчив майстер із заводу, де він працював. Потім свої знання чоловік передав сину. Усі роботи, які створюють, каже різняться.

Олександр Шкурпела показує власний виріб із глиниСуспільне Полтава

Олександр Шкурпела показує власний виріб із глини

"Люди буває замовляють чітко: 12 чи 15 сантиметрів. Робиш дві грудки, пробуєш, де більше, де менше, скільки відійшло. Усадка при сушці, коли він всихається, десь 10%, при обпалі – 3%", − каже Олександр Шкурпела.

Свої вироби гончарі сушать в окремій кімнаті.

"Підсох він, і потім вже зачищається дно. Потім перевертається, і потрібно ходити щодня, дивитися, перевертати, щоб ніде його не повело. Сушиться цей глечик від двох тижнів до місяця", − розповідає Олександр Шкурпела.

Вироби родини ШкурпелівСуспільне Полтава

Вироби родини Шкурпелів

Після цього вироби випалюють у печі. Таких у дворі дві – мала та велика. Біля неї батько та син чергують по черзі, щоб підтримувати температуру. А вона тут сягає понад тисячу градусів Цельсія.

"Піч горить з минулої суботи і буде горіти ще один день. Перші дні, коли ми прогрівали, то підкидали не дуже часто, раз у пів годин, раз в годину. А зараз, коли температура трішки більша, то ми вже палимо по декілька годин і по черзі, бо самому дуже важко", − розповідає гончар Анатолій Шкурпела.

Свої вироби родина зберігає у сімейному музеї. Також вони є закордоном.

Повне відео

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди