Кропивницький отримав машину для ремонту теплових мереж за 7 мільйонів гривень

Кропивницький отримав машину для ремонту теплових мереж за 7 мільйонів гривень

Кропивницький отримав машину для ремонту теплових мереж за 7 мільйонів гривень
Фото: Суспільне Кропивницький

Кропивницький отримав машину для ремонту теплових мереж. Це міжнародна допомога місту американського уряду по програмі USAID в рамках проєкту енергетичної безпеки, розповів Суспільному директор комунального підприємства "Теплоенергетик" Олександр Чельник. Це підприємство забезпечує місто теплом.

Користуватися машиною будуть працівники комунального підприємства "Теплоенергетик". Олександр Чельник говорить, машина оснащена обладнанням для роботи аварійної бригади.

"Є стаціонарний, а є мобільний дизельний генератор, який працівник може взяти з собою, до місця проведення робіт. Також автомобіль укомплектований пристроєм для проведення продувки теплових камер задля усунення загазованості. Є гідравлічна болгарка, насос та інші пристрої, які дозволяють полегшити і покращити роботу".

Кропивницький отримав аварійну машину для ремонту теплових мереж
Фото: Суспільне Кропивницький

В автомобілі є два балони для кисню. "Балон з пропаном, призначений для газозварювальних робіт. Є допоміжне обладнання – паркан для загородження місця робіт, лопати, кабелі, рукомийник, холодна і гаряча вода".

Вартість цієї машини з обладнанням – понад сім мільйонів гривень.

"Стаціонарний дизель-генератор високої потужності буде забезпечувати роботу усього електричного інструменту. Передбачений спеціальний відсік для персоналу. Для того, щоб люди під час обідньої перерви могли розігріти їжу і пообідати, є чайник та мікрохвильова піч. Машина облаштована на шість місць з міцним покриттям підлоги та сидінь".

Зі слів Олександра Чельника, перед використанням машини в роботі, працівники пройдуть навчання, триватиме воно до місяця.

"Цей автомобіль, відповідно до меморандуму, спочатку буде прийнятий на баланс Кропивницької міської ради. Потім депутати мають ухвалити рішення про прийняття автомобіля для подальшої експлуатації на баланс підприємства".

Читайте також

  • Жителі Кіровоградщини винні за комунальні послуги понад 700 мільйонів гривень
  • Опалювальний сезон в умовах воєнного стану на Кіровоградщині. Допомогли іноземні партнери – керівниця департаменту ЖКГ
  • На Кіровоградщині ремонтують мережі водогону "Дніпро-Кіровоград". Допомагає релоковане підприємство
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

На початок