На фронті загинув музикант і диригент Костянтин Старовицький

На фронті загинув музикант і диригент Костянтин Старовицький

На фронті загинув музикант і диригент Костянтин Старовицький
Фото: Аліна Гордій/Facebook

5 квітня на Краматорському напрямку загинув диригент та музикант Костянтин Старовицький. Про це написали на сторінці Національного академічного духового оркестру України у Facebook.

Слова співчуття висловила Київська опера, в якій Костянтин Старовицький був артистом оркестру, а згодом – диригентом-постановником опери Г. Доніцетті "Ріта" і одним із постановників та авторів перекладу українською опери Дж. Россіні "Шлюбний вексель".

Колеги Старовицького з Національної філармонії України також висловили співчуття.

"Прекрасний музикант, виконавець, мій учень по оркестровці. Я пам’ятаю його цікаві перекладення опер Россіні для дерев'яних ансамблів. Завжди товариський, любив музику. Костя, я завжди тебе пам’ятатиму і мені дуже шкода, що сталося таке горе", – поділилися композиторка, професорка Леся Дичко.

"У війні на фронті, захищаючи нашу свободу, загинув Герой, дуже хороша людина, друг, фаготист, диригент... Я назавжди запам'ятаю наші спільні творчі проекти. Спочивай з миром, дорогий "Fagotto Maestoso"...", – написав кларнетист Олександр Авраменко.

У Костянтина Старовицького лишилася донька, дружина та мама.

Що відомо про Костянтина Старовицького

Костянтин Старовицький у 1982 році у Броварах на Київщині. У Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського здобув освіту музиканта оркестру та фаготиста на оркестровому факультеті, а затим – на вокальному та диригентському факультеті, на кафедрі симфонічного диригування.

Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube

Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Ваші історії важливі для нас!

На початок