"Ігри Нескорених": як команда бійців-спортсменів з Кривого Рогу готується до Всеукраїнських змагань

"Ігри Нескорених": як команда бійців-спортсменів з Кривого Рогу готується до Всеукраїнських змагань

"Ігри Нескорених": як команда бійців-спортсменів з Кривого Рогу готується до Всеукраїнських змагань
Фото: Криворізька міська рада

Збірна команда Кривого Рогу готується до Всеукраїнських змагань Invictus Games. Для тренувань їм надали чотири спортивні бази, професійних тренерів й лікарів. Про це сказано на сайті Криворізької міської ради.

До команди Кривого Рогу входить 23 ветерани та військовослужбовці. Виступатимуть спортсмени у семи з дев'яти видах спорту. Це — легка атлетика, стрільба з лука, пауерліфтинг, волейбол сидячи, плавання, настільний теніс та велоспорт.

"Ігри Нескорених": як команда бійців-спортсменів з Кривого Рогу готується до Всеукраїнських змагань Invictus Games
Фото: Криворізька міська рада

Тренуються бійці на чотирьох спортивних локаціях міста: у палаці водних видів спорту ДЮСШ №1, у залі настільного тенісу ДЮСШ №8, палаці спорту ДЮСШ №7 та спортивно-оздоровчому клубі "Форест".

Всеукраїнські змагання Invictus Games проходитимуть у Львові з 28 по 30 квітня. За результатами виступів буде сформовано збірну команду України для участі в міжнародних змаганнях "Ігри Нескорених", які відбудуться з 9 по 16 вересня в німецькому місті Дюссельдорф.

Що відомо

  • Ігри Нескорених — міжнародні змагання для ветеранів та військовослужбовців, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки.
  • Україна долучилась до Ігор Нескорених у 2017 році, дебютувавши на змаганнях у Торонто, Канада, у 2018 році — в австралійському Сіднеї. Загалом за роки існування "Ігор Нескорених" у них взяли участь 34 учасники з Черкаської області.
  • Цього року змагання відбудуться з 9 по 16 вересня в Дюссельдорфі (Німеччина). Україну в Дюссельдорфі представлятиме команда з 24 спортсменів.
  • Загалом у Дюссельдорфі майже 600 учасників із 22 країн світу змагатимуться у 10 видах спорту: легка атлетика, пауерліфтинг, стрільба з лука, веслування на тренажері, баскетбол на візках, регбі на візках, велоспорт, волейбол сидячи, плавання та настільний теніс.
  • У 2021 році у Кривому Розі відбулися «Ігри Нескорених». У змаганнях взяли участь 98 ветеранів, учасників бойових дій на сході та військовослужбовців. Упродовж двох днів – 10 та 11 липня – вони розіграли 26 комплектів нагород у змаганнях із плавання та стрільби з лука.

Читайте також

4 військовослужбовців з Черкас зареєструвалися на участь в "Іграх Нескорених" 2023

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок