МОЗ наполягає на перенесенні фіналу Кубка України з футболу зі Львова до іншого міста

МОЗ наполягає на перенесенні фіналу Кубка України з футболу зі Львова до іншого міста

МОЗ наполягає на перенесенні фіналу Кубка України з футболу зі Львова до іншого міста Facebook

Міністерство охорони здоров'я рекомендувало провести вирішальний двобій за Кубок у регіоні з "більш стабільною епідемічною ситуацією". Місце проведення фіналу можуть перенести вже вдруге.

У офіційному зверненні до Української асоціації футболу (УАФ) міністерство висловило занепокоєння стосовно погіршення епідемічної ситуації у Львові й можливості проведення фіналу Кубка на "Арені Львів".

МОЗ наголосив, що у Львівській області за останній тиждень підтверджено 1196 нових випадків COVID-19. Особливо складною ситуація є у Львові, де за період із 17-го по 23 червня було зареєстровано 574 підтверджених випадки.

Як йдеться у листі, через таку картину послаблення протиепідемічних заходів, зокрема щодо проведення спортивних змагань, у регіоні не будуть застосовані.

"Пропонуємо розглянути питання щодо перенесення фінального матчу Кубку України з футболу сезону-2019/2020 зі Львова до регіону з більш стабільною епідемічною ситуацією", - підсумували у відомстві.

Рішення про місце проведення фіналу УАФ ухвалить 26 червня.

Що відомо

  • У вирішальному матчі Кубка України зустрінуться київське "Динамо", яке в 1/2 обіграло закарпатський "Минай" та полтавська "Ворскла", яка виборола путівку до фіналу у "Маріуполя". в серії пенальті. Матч за трофей відбудеться 8 липня.
  • Раніше фінальну зустріч переносили з Тернополя, якому така честь випала вперше в історії. Місто прийматиме головний двобій Кубка у 2021-му році.
Категорії
Легка атлетикаІншеКомандні види спортуЗимовий спортВодний спортБоксДзюдоФехтуванняБаскетболMMAКіберспортФормула 1Паралімпійський спортPress Start