У Покровську орієнтовно за два місяці планують створити близько 40 альтернативних джерел водопостачання у громаді.
Про це повідомили у Покровській міській військовій адміністрації.

"Це глобальна робота. Свердловина — це і додаткове обладнання, і лічильники електроенергії, і насоси та фільтри, і облаштування самої свердловини", — зазначив заступник начальника Покровської МВА Олексій Стебель. Він уточнив, що свердловини будують за кошти місцевого бюджету.

Станом на 6 квітня у Покровській громаді працюють 40 свердловин. Також третина будинків у громаді підключені до альтернативних джерел водопостачання.
Що відомо про водопостачання на Донеччині
На Донеччині через обстріли зупинений один із насосів Карлівської фільтрувальної станції. Без централізованого водопостачання залишилися жителі Мирноградської, Новогродівської, Покровської, Селидівської, Гродівської та Очеретинської громад — всього понад 130 тисяч людей.
На Донеччині внаслідок бойових дій 14 березня 2022 року знеструмлено Карлівську фільтрувальну станцію. Без води залишились понад 200 тисяч людей таких населених пунктів: Покровськ, Мирноград, Родинське, Селидове, Українськ, Новогродівка, Гірник, Білицьке, Білозерське, Водянське, частково — Добропілля.
Карлівська фільтрувальна станція постачає воду у Білозерське, Білицьке, Гірник, Добропілля, Мирноград, Новогродівку, Покровськ, Селидове та Українськ.
На Карлівській фільтрувальній станції критично низький рівень води. Нове альтернативне джерело чистої води відтепер є у Покровську. В місті постійні перебої з водою через обстріли фільтрувальної станції. Окрім того, її подають раз на чотири дні — за графіком. На початку листопада на одній з водойм громади встановили водоочисну установку ірландського виробництва.
У Покровську, аби забезпечити людей водою, бурять свердловини та розробляють проєкт з очищення шахтних вод.
23 вересня на Донеччині через бойові дії знову зупинилася Карлівська фільтрувальна станція.
Читайте також
"Місяць шукали джерело". У двох громадах Донеччини встановили фільтри. Які села тепер з питною водою
Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram