"Після лікування повернуся до товаришів". Історія військового 128 Закарпатської бригади, який на війні отримав поранення

"Після лікування повернуся до товаришів". Історія військового 128 Закарпатської бригади, який на війні отримав поранення

"Після лікування повернуся до товаришів". Історія військового 128 Закарпатської бригади, який на війні отримав поранення
Фото: 128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада/Facebook

Понад п'ять років служить у ЗСУ військовий Андрій "Сирота" з Тернополя. Чоловік проходив службу у артилерійській бригаді, тепер — у 128-ій окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді. Його історію 6 квітня розповіли на Facebook-сторінці бригади.

Андрій родом з Тернополя. Чоловік за контрактом служить у ЗСУ. Розповідає: "Спершу служив у артилерійській бригаді, потім вирішив спробувати себе в піхоті, в гірсько-штурмовому батальйоні. Перший контракт підписав на пів року, побачив, що тут правильно поставлена служба, то продовжив. Останній контракт закінчився в травні минулого року, але я служитиму до кінця воєнного стану. А далі вирішив підписати новий контракт. У бригаді мені подобається, я вже звик, втягнувся, так що не бачу себе поза ЗСУ".

Кілька днів тому Андрій отримав поранення. Пригадує: "Підрозділ утримував позицію в посадці за селом і о 23-й ночі на нас полізли росіяни. Розвідувальні групи хотіли провести розвідку боєм, визначити наші вогневі точки. Ми добре бачили їх через тепловізори. Підпустили найближчу групу до 300 метрів і відкрили вогонь зі стрілецької зброї й мінометів. Я стріляв по ворогу з підствольного гранатомета і в якийсь момент по мені пальнули з автоматичного гранатомета. Граната вибухнула поруч, один з осколків вп’явся в стегно. Нога заніміла – дуже неприємні відчуття. Ми відкинули ворога."

Читайте також: У Берегові на Закарпатті три вулиці перейменували на честь українських військових

Військового госпіталізували до лікарні. Каже: "Це перше моє поранення, раніше щастило більше. Хоча на Донеччині ми пережили дуже жорсткі зіткнення – росіяни не шкодували ні боєприпасів, ні людей. Вони лізли на нас безперервно й, бувало, доходили до 30 метрів від наших позицій".

Про те, що військовий отримав поранення, Андрій розповів рідним. "Я їх заспокоїв, адже рана несерйозна. Хлопці з підрозділу щодня дзвонять і цікавляться моїм здоров’ям. У нас дружній колектив, завжди один одного підтримуємо", — розповів військовий.

"Після лікування повернуся до товаришів. Так, зараз війна, і в нашому підрозділі були втрати. Я усвідомлюю, що теж можу загинути, але вірю, що все буде добре. На все воля Божа!"

Читайте також:

  • Оборонна допомога Польщі, війська РФ атакують на 4 напрямках. 407 день війни. Онлайн;
  • Генштаб ЗСУ повідомляє про 390 військових РФ, знищених за добу.

Читайте нас у Telegram, Viber та Instagram

Вибір редакції

На початок