Сторічна жителька Івано-Франківщини Ганна Турлуківська передала на потреби воїнів 10 тис. грн

Сторічна жителька Івано-Франківщини Ганна Турлуківська передала на потреби воїнів 10 тис. грн

Сторічна жителька Івано-Франківщини Ганна Турлуківська передала на потреби воїнів 10 тис. грн
Фото: Facebook/Космацька громада

10 тис. грн на потреби військовослужбовців передала сторічна жителька Космацької громади, що на Івано-Франківщині, Ганна Турлуківська. Про це повідомили на Facebook-сторінці громади.

Ганна Турлуківська — родом із села Текуча Косівського району. Вона народилася 1 січня 1923 в багатодітній родині, де виховувалися десятеро дітей.

Під час Другої світової війни, влітку 1942 року, жінку насильно вивезли до Німеччини. Там її тримали у концтаборі. Жінка каже: щодня спалювали репресованих людей. Вона ж за день до страти врятувалася — тоді німецький міністр сільського господарства наказав не знищувати, а залучати людей до роботи. Ганна Турлуківська працювала на полі та дояркою у фермера. У серпні 1945 повернулася до України.

"Висловлюємо щиру вдячність нашій ювілярці — Ганні Турлуківській, яка передала 10 тис. грн на потреби воїнів нашої тероборони. Допоки такі люди живуть, житиме й наша нація українців. Добрі справи не залишаються непоміченими — вони, як маяки, світять тим, хто чекає допомоги. Ви своїм вчинком надаєте не просто матеріальну допомогу, а вселяєте надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди", — йдеться у дописі на сторінці громади.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок