У Дніпрі встановили нові тарифи на паркування

У Дніпрі встановили нові тарифи на паркування

У Дніпрі встановили нові тарифи на паркування
Дніпровська міська рада

У Дніпрі встановили нові тарифи на паркування. Відповідне рішення ухвалили на засіданні виконкому міської ради Дніпра.

За повідомленням, у рішенні визначили межі паркувальних зон у Дніпрі. Згідно з цими зонами, затвердили коефіцієнти, що враховують місце розташування майданчика для паркування, тип транспортного засобу, категорію осіб, що користуються майданчиками, та час користування майданчиком.

Також установили для кожної зони відповідні тарифи на паркування.

Всього за рішенням виконкому передбачено 4 зони для паркування автівок.

У Дніпрі встановили нові тарифи на парковки
Фото: міськрада Дніпра

Рішення набуло чинності з дня публікації, тобто 4 квітня 2023 року.

За словами керівника громадської організації "Платформа Громадський контроль" Дениса Селіна, вони вбачають у рішенні порушення законів.

"Ми будемо вживати заходи, щоб порушення закону припинилось", — повідомив Денис Селін у коментарі Суспільному.

Що відомо

  • 28 березня в апеляційному суді скасовані одразу три рішення міської влади. Суд визнав, що рішення, якими встановлювались коефіцієнти на парковки, зонінг і самі тарифи на парковки, були ухвалені у квітні та червні 2021 року з порушеннями законодавства й процедури, зокрема без громадського обговорення.
  • Відповідно до постанови суду з 28 березня парковки в Дніпрі — безоплатні.
  • Пізніме стало відомо, що виконавчий комітет міськради Дніпра готує касаційну скаргу щодо постанови Третього апеляційного адміністративного суду на скасування тарифів за паркування. "Майданчики для паркування є частиною мережі, яка використовується під час дорожнього руху. Тож таке рішення Третього апеляційного суду може погіршити ситуацію на автошляхах. Адже порушення правил дорожнього руху, зокрема зупинки та стоянки, може нашкодити проїзду в першу чергу медичного, військового та спеціального транспорту", — йдеться у повідомленні. Касаційну скаргу подадуть до суду найближчим часом.
  • Попередні тарифи на парковки у Дніпрі затвердили 3 червня 2021 року. Відповідне рішення узвалили на сесії міської ради. У документі місто поділили на чотири зони. Вартість паркування на майданчиках у цих зонах — від 10 до 20 гривень.

Читайте також

"Зробімо прозоро, зробімо чесно". Що кажуть водії та адвокат про скасування тарифів на паркування автівок у Дніпрі

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок