Тенісний турнір у Берліні за участю Світоліної планують провести з глядачами

Тенісний турнір у Берліні за участю Світоліної планують провести з глядачами

Тенісний турнір у Берліні за участю Світоліної планують провести з глядачами WTA

Директорка виставкого тенісного турніру Bett1Aces, тренерка та спортивна коментаторка Барбара Ріттнер розповіла про умови, в яких відбудуться змагання. Участь у турнірі візьме й перша ракетка України Еліна Світоліна.

Ріттнер анонсувала присутність обмеженої кількості вболівальників на трибунах.

"Буде чітка гігієнічна концепція, яку ми узгоджуватимемо з Берлінським сенатом. На корті Rot-Weiß буде близько 1000 глядачів, а на корті Tempelhof - близько 300. Важливо ретельно дотримуватися всіх правил і попередньо протестувати учасників. Це одна з обов'язкових вимог. Ми будемо ставитись до ситуації та правил дуже пильно і зробимо все можливе для запобігання поширенню вірусу", - наголосила директорка в коментарі Deutsche Welle.

Барбара Ріттнер також розповіла, чи не загрожуватиме ситуація із зараженням гравців, зокрема Новака Джоковича, на турнірі Adria Tour, проведенню змагань у Німеччині.

"Мені важко судити про це в ситуації, що склалася. Але одне напевне: тести наших учасників Домініка Тіма та Олександра Зверєва, які виступали на Adria Tour, негативні, інакше умови були б іншими. Але звісно, ми також можемо в будь-який час отримати повідомлення про те, що учасник інфікований і не може брати участь. Ми можемо лише забезпечити максимально коректне дотримання суворих вимог".

Що відомо

  • Виставковий турнір Bett1Aces відбудеться з 13 до 19 липня 2020 року в Берліні. Чемпіони визначатимуться в чоловічій та жіночій сітках. Серед жінок у змаганнях візьмуть тенісистки з топ-100: Еліна Світоліна, Кікі Бертенс, Петра Квітова, Джулія Гергес та Андреа Петкович. Серед чоловіків за перемогу поборються Домінік Тім, Олександр Зверєв, Нік Кіргіос, Яннік Сінер та Томмі Хаас. Ще два учасника в обох сітках потраплять на турнір за wild card (запрошенням).
  • Як повідомляло Суспільне Харків, п'ята ракетка світу Еліна Світоліна разом з бізнесменом Олександром Ярославським стали почесними громадянами Харкова.

Категорії
Олімпіада-2020Паралімпійський спортБаскетболВодний спортКомандні види спортуMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеОлімпійський спортЗимовий спортPress Start