Правоохоронці викрили російську фінансову піраміду в Києві

Правоохоронці викрили російську фінансову піраміду в Києві

Правоохоронці викрили російську фінансову піраміду в Києві
Фото: Поліція Києва

Правоохоронці викрили російську фінансову піраміду "Life is good", яка виманила в громадян понад $40 мільйонів. Шахрайська схема була замаскована під інвестиційний проєкт.

Про це повідомляє СБУ та Поліція Києва.

Організатори "піраміди" пропонували своїм клієнтам стати інвесторами і переказати гроші на рахунок компанії, яка повинна була допомогти збільшити капіталовкладення. Також вони обіцяли "бонуси" за залучення до проєкту інших учасників.

За матеріалами слідства, зловмисники отримали майже 40 млн доларів, обдуривши при цьому більше тисячі громадян. Отримані гроші вони переводили на власні криптогаманці та банківські рахунки. До схеми причетні більше 10 людей, серед яких є росіяни.

Російську фінансову піраміду викрили в Києві
Фото: Поліція Києва

У поліції розповіли, що спочатку проєкт діяв на території РФ, проте після 2017 року відкрив свій офіс у столиці України.

Наразі підозру за шахрайство отримав один із учасників схеми — уродженець іноземної держави, 1968 року народження. З іншими учасниками злочинної схеми тривають слідчі дії. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 8 років.

Служба безпеки просить українців, які стали жертвами шахрайської схеми, повідомити про це за номером 095 899 21 16.

Читайте також

Продавав тактичні ножі: у Києві затримали чоловіка, який ошукав військових ЗСУ

У Києві викрили псевдоволонтера, який привласнював кошти іноземних благодійників

Вибір редакції

На початок