На Полтавщині за ухилення від призову на військову службу засудили чоловіка

На Полтавщині за ухилення від призову на військову службу засудили чоловіка

На Полтавщині за ухилення від призову на військову службу засудили чоловіка
Фото: УНІАН

У Решетилівському районному суді оголосили вирок чоловікові, який ухилився від призову на військову службу під час мобілізації . Про це стало відомо із тексту вироку, який оприлюднили в Єдиному реєстрі судових рішень.

Засудили уродженця села Остап’є Великобагачанського району. Згідно з текстом вироку, чоловік був військовозобов`язаним та придатним до служби. Він отримав повістку про його явку 14 січня 2023-го для призову та відправлення у військову частину. Останній у вказаний день не з’явився.

У суді він визнав свою вину та уклав угоду про визнання винуватості.

Чоловіка засудили за статтею "Ухилення від призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період, на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період". Йому призначили 3 роки позбавлення волі кримінальне покарання в Україні, яке полягає в ізоляції засудженого від суспільства та поміщенні його до кримінально-виконавчої установиз випробуванням з іспитовим строкомце певний проміжок часу, протягом яко го здійснюється контроль за засудженим і останній під загрозою реального відбування призначеного покарання зобов'язаний вико нувати покладені на нього обов'язки на 1 рік.

Читайте також

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram| Twitter | YouTube | Facebook

Вибір редакції

На початок