У РФ хочуть замінити "вагнерівців" іншими ПВК — британська розвідка

У РФ хочуть замінити "вагнерівців" іншими ПВК — британська розвідка

Офіс в "Центрі ПВК Вагнера" в Санкт-Петербурзі, Росія
Люди сидять в офісі в "Центрі ПВК Вагнер"під час офіційного відкриття офісного блоку в Санкт-Петербурзі, Росія, 4 листопада 2022 року. AP Photo / Dmitri Lovetsky

Російське військове керівництво, ймовірно, намагається спонсорувати і розвивати альтернативні приватні військові компанії (ПВК), щоб з часом замінити ПВК "Вагнер", яка відіграє важливу бойову роль в Україні. Про це повідомляє Міністерство оборони  Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки.

“Це відбувається в контексті гучної ворожнечі між Міністерством оборони Росії та ПВК "Вагнер". Російське військове керівництво, ймовірно, прагне знайти заміну ПВК, над якою воно матиме більший контроль”, — йдеться у звіті британських розвідників.

Однак, за даними британської розвідки, жодна інша відома російська ПВК наразі не наближається до ПВК "Вагнер" за розміром або бойовою потужністю.

“Росія, ймовірно, бачить подальшу доцільність використання ПВК в Україні, оскільки вони менш скуті обмеженим рівнем оплати праці та неефективністю, які перешкоджають підвищенню боєздатності регулярної армії”, — відзначили британські розвідники.

За даними розвідки, російське керівництво, ймовірно, вважає, що російське суспільство краще сприйме великі втрати серед ПВК, ніж втрати регулярних військ.

Читайте також

Бої за Бахмут, Нідерланди виділили новий пакет допомоги, РФ обстріляла Авдіївку. 405 день війни. Онлайн

Повітряні Сили: вночі знищили 14 "Шахедів"

Генштаб ЗСУ: найзапекліші бої тривають за Бахмут, Авдіївку та Мар’їнку

ISW: ПВК "Вагнер" могли просунутися далі в центрі Бахмута

На початок