У запорізькій міськраді депутати не підтримали впровадження санкцій щодо місцевих чиновників

У запорізькій міськраді депутати не підтримали впровадження санкцій щодо місцевих чиновників

У запорізькій міськраді депутати не підтримали впровадження санкцій щодо місцевих чиновників zp.gov.ua

На 51-й сесії Запорізької міської ради депутати не підтримали ініціативу Департаменту правового забезпечення щодо впровадження дисциплінарних санкцій проти чиновників, які утримують підпорядковані їм території у неналежному санітарному стані.

24 червня на черговій сесії міської ради Департамент правового забезпечення ЗМР вніс пропозицію доповнити Положення про виконавчі органи міської ради. Доповнення передбачають можливість здійснювати заходи з утримання території міста в належному санітарному стані, зокрема застосовувати санкції проти посадовців - 15 діб громадських робіт.

Міський голова Володимир Буряк зазначив, що після прийняття відповідних змін у разі невиконання своїх обов’язків по прибиранню закріпленої території на керівників очікуватиме не лише догана, а й своєрідні «виправні» роботи – особиста участь у прибиранні території:

"Тож, якщо хтось із вас побачить якогось керівника – голову райадміністрації, чи його заступника – з мітлою чи ще з якимсь інструментом, зрозумійте, що він отримав декілька нарядів поза чергою."

Така пропозиція викликала дискусію серед депутатів. Депутатка Ірина Костенко зазначила, що на її думку, існує достатньо важелів впливу на виконавчі органи влади, щоб ті утримували територію в належному стані: інспекції з благоустрою, премії, догані тощо:

"А ми людей з вищою освітою змушуємо виконувати роботу за тих, хто її не зробив. Це – нонсенс. Я розумію так, якщо у місті у якійсь момент буде брудно: потоки води чи ще щось, ви, Володимире Вікторовичу, йдете попереду і очолюєте цей рух."

Врешті, за ініціативу проголосувало 28 депутатів із присутніх 47, тож рішення не було прийняте.

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди