Український баскетболіст клубу НБА здав позитивний тест на коронавірус

Український баскетболіст клубу НБА здав позитивний тест на коронавірус

Український баскетболіст клубу НБА здав позитивний тест на коронавірус Associated Press

Український гравець клубу НБА "Сакраменто Кінгс" та збірної України Олексій Лень захворів на коронавірус. COVID-19 також виявлено у двох його партнерів по команді.

Центровий каліфорнійського "Сакраменто Кінгс" Олексій Лень здав тест на коронавірус 23 червня у рамках перевірки гравців перед рестартом сезону. Він показав позитивний результат, повідомляє ESPN з посиланням на заяву українця в сторі Інстаграм.

"Я хочу подякувати "Сакраменто" за їхнє піклування та НБА за те, що вони запровадили протоколи, щоб дозволити мені виявити вірус вчасно. Я одразу пішов на самоізоляцію і з нетерпінням чекаю, коли зможу приєднатися до товаришів по команді та зіграти в плейоф."

Крім Леня, коронавірус виявлено ще у двох гравців "Сакраменто" - форварда Джабарі Паркера та захисника Бадді Кінга.

Що відомо

  • Олексій Лень та Джабарі Паркер змінили клубну прописку за обміном з "Атлантою" у лютому 2020 року. У 9-ти матчах за "Сакраменто" українець набирав у середньому 6,6 очка. Паркер провів за каліфорнійців один матч.
  • "Сакраменто Кінгс" - серед 22-х команд, які повинні взяти участь у рестарті сезону 2019/20 в НБА.
Категорії
Олімпіада-2020Зимовий спортБоксКомандні види спортуВодний спортБаскетболДзюдоMMAФехтуванняКіберспортФормула 1ІншеПаралімпійський спортPress Start