Папа Франциск благословив Караван миру, який вирушив з Італії в Україну

Папа Франциск благословив Караван миру, який вирушив з Італії в Україну

Папа Франциск
Папу Франциска вітають кардинали, коли він йде після святкування меси у Вербну неділю на площі Святого Петра у Ватикані, 2 квітня 2023 р. Фото: АР

Близько 60 тисяч паломників зібралися 2 квітня у Ватикані під час молитви "Ангел Господній". Папа Римський Франциск подякував усім, хто молився за його здоров'я, коли він перебував в римській лікарні. Особливе благословення від понтифіка отримав Караван миру, що рушив з Італії до України. Папа Франциск вчергове закликав "молитися за українців".

Про це повідомляє "Vatican News".

"Я дякую вам за вашу участь, а також за ваші молитви, які посилилися в ці дні. Особливо благословляю Караван миру, який цими днями вирушив з Італії в Україну, за сприяння різноманітних асоціацій", — сказав Папа Франциск.

Він зазначив, що окрім речей "першої необхідності, Караван миру несе близькість народу Італії до постраждалого народу України, а сьогодні дарують оливкові гілки, символи миру Христового".

"Приєднаймося до цього жесту нашою молитвою, яка буде ще сильнішою в дні Страсного тижня", — сказав Папа Римський.

Оскільки розпочинається Страсний тиждень, Папа Римський попросив усіх "жити у ці дні так, як навчає нас традиція святого, вірного народу Божого, що означає супроводжувати Господа Ісуса з вірою та любов’ю". Він запросив усіх навчитися "від нашої Матері, Діви Марії, яка йшла за своїм Сином Ісусом цілим серцем, однією душею з Ним".

"Нехай Богородиця допоможе нам залишатися поруч з Ісусом, присутніми в людях, які страждають, вигнані, покинуті... Бажаю всім гарної дороги назустріч Великодню!", — сказав Папа Франциск.

29 березня 86-річний Папа Римський Франциск був госпіталізований у зв'язку з респіраторною інфекцією.

Речник Святішого Престолу Маттео Бруні зазначив, що протягом кількох днів понтифік скаржився на труднощі з диханням. Водночас до цього повідомлялось, що обстеження були "заздалегідь заплановані".

Читайте також

Папа Римський отримав браслет з металом з "Азовсталі"

Папа Римський назвав війну в Україні світовою і підтвердив готовність зустрітися з Путіним

Папа Римський закликав припинити "безглузду війну" в Україні

Помер колишній Папа Римський Бенедикт XVI

На початок