"Рік тому український народ зупинив найбільшу антилюдську силу нашого часу" — Зеленський про звільнення Київщини

"Рік тому український народ зупинив найбільшу антилюдську силу нашого часу" — Зеленський про звільнення Київщини

Президент Володимир Зеленський
. Президент Володимир Зеленський / Фото: пресслужба президента

Рік тому український народ зупинив найбільшу антилюдську силу нашого часу. Про це заявив президент Володимир Зеленський з нагоди звільнення Київщини від російських окупантів.

“Перші наступи, перші здобутки, перші звільнені території. Рік, як ми вигнали окупантів із Київщини. Український народе! Ти зупинив найбільшу антилюдську силу нашого часу. Ти зупинив силу, яка зневажає та хоче знищити все те, що дає значення людині. І ми звільнимо всі наші землі. Повернемо український прапор в усі наші міста й громади. Зробимо все, щоб Україна повернулась”, — заявив президент.

Увечері 2 квітня 2022 року Міністерство оборони України заявило, що українські військові визволили Київську область від російських окупантів. Тоді останні підрозділи російського війська були вибиті з Бучі, Гостомеля й Бородянки.

За даними Нацполіції, на Київщині окупанти вбили 1374 українців, 280 вважаються зниклими безвісти, загинуло 38 дітей, 34 зазнали поранень.

Читайте також

Митрополита Павла відправили під домашній арешт, Польща надасть Україні два батальйони Leopard 2. 403 день війни. Онлайн

На початок