Британська розвідка: частина втрат російського війська — небойові. Які їхні причини

Британська розвідка: частина втрат російського війська — небойові. Які їхні причини

Російські військові, війна в Україні
Російські військові. Фото з сайту ГУР

Хоча з моменту повномасштабного вторгнення в Україну армія РФ зазнала до 200 000 втрат, частина з них сталася через небойові причини. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки.

27 березня один російський телеграм-канал повідомив про “надзвичайно високу” кількість інцидентів, злочинів і смертей, пов’язаних із вживанням алкоголю серед розгорнутих російських військ, зазначили британські розвідники.

“Інші головні причини небойових втрат, імовірно, включають погане поводження зі зброєю, дорожньо-транспортні пригоди та переохолодження. російські командири, ймовірно, вважають поширене зловживання алкоголем особливо шкідливим для бойової ефективності”, — відзначили британські розвідники.

Оскільки пияцтво поширене в більшій частині російського суспільства, воно довгий час розглядалося як мовчазно прийнята частина військового життя, навіть під час бойових дій, йдеться у звіті британської розвідки.

Станом на ранок 2 квітня загальні бойові втрати Росії з початку повномасштабного наступу на Україну 24 лютого становлять близько 174 550 військовослужбовців. Про це йдеться у повідомленні Генштабу Збройних сил України.

За добу російське військо втратило 560 військових.

Читайте також

Митрополита Павла відправили під домашній арешт, Польща надасть Україні два батальйони Leopard 2. 403 день війни. Онлайн

Найгарячішими залишаються бої за райони Бахмута, Авдіївки та Мар’їнки — Генштаб ЗСУ

Авіація Сил оборони за добу завдала 8 ударів по особовому складу і техніці окупантів — Генштаб ЗСУ

ISW: зимовий наступ РФ провалився, можливі перестановки у вищому військовому командуванні

На початок