Україна здобула бронзову нагороду на ЧС-2023 з біатлону серед військових

Україна здобула бронзову нагороду на ЧС-2023 з біатлону серед військових

Україна здобула бронзову нагороду на ЧС-2023 з біатлону серед військових
Norrbottens regemente

Як минула гонка за участю спортсменів збірної України.

У шведському Бодені завершився чемпіонат світу з біатлону серед військових. Україна на турнірі здобула бронзову медаль у командному спринті серед чоловіків.

Україну на змаганнях серед чоловік представляли Артем Прима, Денис Насико, Богдан Цимбал та Антон Дудченко. Жіноча команда складалась з Юлії Джими, Анни Кривонос, Надії Бєлкіної та Валерії Дмитренко.

Чоловіча команда розпочала світову першість з трьома біатлоністами у топ-15 спринтерської гонки: Богдан Цимбал, Артем Прима та Денис Насико посіли 11-те, 12-те та 14-те місця відповідно. Найрейтинговіший українець в минулому сезоні Кубка світу Антон Дудченко фінішував у спринті 26-м.

Читайте також: Три українці — у топ-15 спринту ЧС-2023 з біатлону серед військових: результат

Натомість найкращою серед жінок у спринтерській гонці стала Юлія Джима, яка фінішувала дев'ятою. Анна Кривонос, Надія Бєлкіна та Валерія Дмитренко прийшли на фініш 16-ю, 23-ю та 31-ю відповідно.

Окрім індивідуальних нагород, організатори визначили у спринті найсильніші збірні. Для цього вони взяли по три найкращі результати команди та сумували їх. У підсумку чоловіча збірна України напрацювала у спринтерській гонці на бронзову медаль. Українські біатлоністи поступилися командам Франції та Австрії, які посіли перше та друге місце відповідно. Жіноча збірна України у командному спринті стала п'ятою.

Завершилась змагальна програма чемпіонату світу з біатлону серед військових гонкою патрулів. У цій дисципліні жіноча команда України стала шостою, а чоловіча - дев'ятою.

Що відомо про українських біатлоністів у сезоні 2022/23

  • У загальному рейтингу найкращим серед українських біатлоністів за підсумками сезону став Антон Дудченко (35 місце), серед біатлоністок - Юлія Джима (33-тє).
  • У заліку Кубка націй збірна України посіла 9-те місце серед чоловіків, а жінки стали 10-ми.
  • Чемпіонат світу з біатлону збірна України завершила без жодної медалі, що сталося з командою вперше за 14 років.

Вибір редакції

На початок