Дистанційна робота: правила, переваги і недоліки

Дистанційна робота: правила, переваги і недоліки

Дистанційна робота: правила, переваги і недоліки Unsplash

Про переваги та недоліки дистанційної роботи говорили в ефірі Суспільного Запоріжжя у проекті РАДІОДЕНЬ. Експерт - адвокат Іван Шумейко, розповів про нюанси контролю за працівником та зобов’язання роботодавця в умовах карантину.

Хто має право працювати дистанційно?

Законопроектом 3275 передбачені зміни (стаття 60). Редакція, яка називається «Гнучкий режим робочого часу». Тобто, в Кодексі законів про працю, було вперше закріплено можливість співробітника працювати не за правилами внутрішнього трудового розпорядку, а за обумовленим угодою сторін, або наказом власника гнучким режимом. Який, зокрема, може передбачати і дистанційну роботу – виконання трудових функцій не за адресою робочого місця. Взагалі чітке таке поняття як робоче місце, робочий час – воно може бути відсутнє, якщо йдеться про гнучкий режим робочого часу. До карантину жодних згадок про дистанційну роботу не було. Оскільки в нас застаріле трудове законодавство.

Після карантину така форма праці продовжуватиме діяти для тих співробітників, які на таку форму праці згодні. Під час карантину така форма праці може встановлюватися в тому числі, якщо працівник цього не бажає.

Ефір програми РАДІОДЕНЬ

Ефір програми РАДІОДЕНЬ

Чи має право роботодавець облаштовувати приміщення свого співробітника вебкамерами і стежити за ним?

Він має право це робити, якщо співробітник згоден на це. Якщо мова йде про особисте життя працівника, то про те, що він робить у себе вдома – то Конституція України, вона гарантує заборону збирання відомостей про особисте життя особи без її згоди (за винятками установленими законами, але це взагалі не про трудове законодавство).

За що можна звільнити працівника який працю дистанційно?

У гнучкому режимі роботи – неможливо звільнити працівника за прогул, якщо немає фіксованого місця та фіксованих годин. Якщо він не виконує цю роботу зараз, він все ще має право виконати її ввечері, оскільки за роботу він звітується в кінці доби. Однак можливо звільнити за невиконання своїх посадових обов’язків, якщо до цього були застосовані дисциплінарні стягнення. Якщо грамотно фіксувати відпрацювання норм праці, то можна винести догану, якщо є дві таких догани і працівник продовжує нехтувати своїми обов’язками, то він може бути дійсно звільнений.

Що відомо

  • Нагадаємо, 2 квітня 2020 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на забезпечення додаткових соціальних та економічних гарантій у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-2019)». Зокрема вносяться зміни до Кодексу законів про працю України в частині унормування дистанційної (надомної) роботи.
Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди