Розмінування і пошук зброї: поліція Київщини отримала ще 11 службових собак

Розмінування і пошук зброї: поліція Київщини отримала ще 11 службових собак

Розмінування і пошук зброї: поліція Київщини отримала ще 11 службових собак
Фото: Поліція Київської області/Facebook

У п’ятницю, 31 березня, за сприяння благодійного фонду Говарда Баффета до Кінологічного центру поліції Київщини приїхали 11 службових собак.

Про це повідомляє поліція Київської області у Facebook.

Крім бельгійських вівчарок малінуа, цього разу передали і дві німецькі. Усі собаки пройшли початковий курс тренування в Нідерландах, їх навчали для пошуку вибухівки і зброї.

Керівник поліції Київщини Андрій Нєбитов нагадав, що з минулого року правоохоронці тісно співпрацюють з провідними кінологічними центрами Європи завдяки фонду Говарда Баффета.

Після навчання вівчарок залучатимуть до проведення спецоперацій поліції на Київщині та прифронтових територіях. Собаки допоможуть силовикам у розмінуванні, виявленні незаконного переміщення і зберігання вибухових речовин, зброї та боєприпасів.

Що відомо про роботу кінологічної служби поліції Київської області

Всередині березня правоохоронці Київщини отримали 4 новітніх кінологічних автомобілі. Транспортні засоби надав фонд Говарда Баффета. Американський філантроп також передав для поліції Київської області 10 бельгійських вівчарок.

На Київщині неподалік прикордонного посту за допомогою службового собаки знайшли вибуховий пристрій.

Службовий собака відшукав двомісячне немовля в одному із сіл на Київщині. Дитину виніс з хати нетверезий батько під час сварки з дружиною.

Кінологічна служба поліції Київщини допомогла провести медогляд і профілактику сказу домашніх тварин на території Ірпінської і Бучанської громад.

Читайте також

Брали участь у розмінуванні Лимана та Святогірська. Як тренують службових собак шукати міни та вибухівку

Військове спорядження для собак. Яке воно і навіщо

На початок