Стрілянина по дітях на Житомирщині: поліція відкрила кримінальне провадження

Стрілянина по дітях на Житомирщині: поліція відкрила кримінальне провадження

Стрілянина по дітях на Житомирщині: поліція відкрила кримінальне провадження
У Старосілецькій громаді підприємницю звинувачують у стрільбі по дітях. Житомирщина, березень 2023 року. Фото: Суспільне Житомир

Головне управління Нацполіції в Житомирській області відкрило кримінальне провадження за фактом стрілянини по дітях у селі Кам'яний Брід Старосілецької громади. Про це Суспільному розповіла речниця Поліції Житомирщини Алла Ващенко.

Попередньо справу кваліфікували як погрозу вбивством.

"На місці події працювали поліцейські – вони кілька разів виїжджали безпосередньо до цього населеного пункту. На даний час вони також там працюють. Проводяться слідчі дії щодо відтворення подій. Попередньо, правова кваліфікація цієї події – стаття 129 Кримінального кодексу України, тобто погроза вбивством. Наразі зібрані свідчення обох сторін: дітей – з однієї сторони, орендатора ставка – з іншої. І перевіряються їхні свідчення, оскільки вони багато у чому суперечливі", – каже Алла Ващенко.

Що відомо

  • Батьки неповнолітніх хлопців з села Кам’яний Брід Старосілецької громади написали заяву до поліції – вони звинувачують місцеву підприємницю у тому, що вона відкрила вогонь з вогнепальної зброї по дітях. Підприємниця також написала заяву в поліцію – каже, що це наклеп і вона взагалі не стріляла.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок