"Можу його не помітити". Ломаченко та Гейні провели пресконференцію після оголошення бою за абсолютного чемпіона світу

"Можу його не помітити". Ломаченко та Гейні провели пресконференцію після оголошення бою за абсолютного чемпіона світу

"Можу його не помітити". Ломаченко та Гейні провели пресконференцію після оголошення бою за абсолютного чемпіона світу
Девін Гейні та Василь Ломаченко, фото: Top Rank Boxing

Поєдинок відбудеться 20 травня у Лас-Вегасі.

Абсолютний чемпіон світу в легкій вазі Девін Гейні (29-0, 15 КО) та українець Василь Ломаченко (17-2, 11 КО) провели спільну пресконференцію та битву поглядів, присвячену очному поєдинку 20 травня 2023 року у Лас-Вегасі. Цей бій промоутерська компанія Top Rank Boxing підтвердила у середу, 29 березня.

Гейні та Ломаченко могли провести очний поєдинок у березні, однак через те, що американський боксер сповідує іслам, бій відбудеться після завершення Рамадану. Таким чином, обидва боксери вийдуть в ринг після семимісячної паузи.

Останній бій Ломаченко провів у жовтні 2022 року, коли у першому для себе поєдинку за 10 місяців переміг Джамейна Ортіса. Натомість Гейні у тому ж місяці захистив звання абсолютного чемпіона світу у легкій вазі у реванші проти Джорджа Камбососа.

Василь Ломаченко, який проводить тренувальний табір у США, на пресконференції разом з Гейні зазначив, що бій проти американця є дуже важливим для нього як можливість стати абсолютним чемпіоном світу.

"Так, бій відбудеться незабаром, і я буду чесний з вами, це мій останній шанс стати беззаперечним чемпіоном світу. Тому він дуже важливий. Цей шанс - найбільший момент у моїй професійній кар'єрі. Саме цей шанс, цей бій. Я не хочу говорити про майбутнє. Ми не знаємо результату", - сказав боксер.

Натомість Девін Гейні назвав Василя Ломаченка гідним суперником, однак у очному протистоянні американець вважає фаворитом себе. Абсолютний чемпіон світу у легкій вазі зазначив, що знаходиться на іншому рівні, у порівнянні з майбутнім суперником.

"Чим кращий суперник, тим я стаю кращим як боєць, тим більше я зростаю. І Лома хороший боєць, але я просто на зовсім іншому рівні. І в ніч бою світ у цьому переконається. Усі побачать, наскільки чудовий насправді Девін Гейні", - розповів американець.

"Я ще ніколи не був на рингу з Ломою, тому не знаю, який він боєць, наскільки він справді хороший. Чи він такий, як про нього говорять? На папері, так, безсумнівно. Василь показав показав високий IQ та хороший рівень проти різних супротивників. Але я зовсім інший боєць, на зовсім іншому рівні. Тож може бути шахова партія – може й не бути. Я можу просто його не помітити. Все побачимо в поєдинку".

Окрім пресконференції на заході відбулась битва поглядів Ломаченка та Гейні. Традиційно, обидва боксери проведуть її після процедури зважування перед поєдинком у травні.

Що відомо про Гейні та Ломаченка

  • Василь Ломаченко - ексчемпіон світу в напівлегкій, другій напівлегкій та легкій вагових категоріях. До 2020 року утримував пояси WBA, WBC та WBO в легкій вазі.
  • Девін Гейні залишається непереможним на професійному ринзі впродовж 29 поєдинків. 15 боїв американець закінчував достроковими перемогами.
  • Гейні викликав Ломаченка на бій у жовтні 2022 року. Американець піднявся на ринг після перемоги українця над Джамейном Ортісом.

Вибір редакції

На початок