Розповідь про війну: у столиці відкрилась благодійна фотовиставка "Очі України"

Розповідь про війну: у столиці відкрилась благодійна фотовиставка "Очі України"

Розповідь про війну: у столиці відкрилась благодійна фотовиставка "Очі України"
Експонати фотовиставки "Очі України". Фото: КМВА

У Києві презентували фотовиставку "Очі України", що демонструє наслідки російського вторгнення в українські міста. Після показу роботи продадуть на благодійному аукціоні.

Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.

Він та керівник "Міжнародного благодійного фонду центр реабілітації" Юрій Грошко відкрили виставку фототворів, зроблених у містах Ірпінь, Бородянка, Гостомель, Харків після звільнення їх від російських військ Збройними силами України.

За словами начальника КМВА, мета виставки — привернути увагу громадськості та міжнародних організацій для збору коштів на будівництво нового реабілітаційного центру та придбання медичного обладнання для нього. Виставка триватиме тиждень, після чого фотороботи будуть продані з благодійного аукціону.

Нині Міжнародний благодійний фонд центр реабілітації проводить терапію відновлення для людей, що мають фізичні травми, психічні та поведінкові розлади внаслідок бойових дій.

Що відомо про інші мистецькі заходи у Києві

До річниці повномасштабного вторгнення у Національному музеї історії України відкрилась виставка "Азовсталь: нові сенси".

У квітні Національний військово-історичний музей України відкриє виставку, присвячену знищенню російського крейсера "Москва". Відвідучам покажуть артефакти зі знищеного корабля.

У Музейно-виставковому центрі Музею історії міста Києва 30 березня почнеться мистецький проєкт "Під поверхнею", присвячений Чорному та Азовському морям.

"През шаблі маєм права!": у Національному музеї історії України працює виставка зброї.

Музей історії Києва презентував мистецький проєкт сучасного живопису і скульптури "Пробудження".

Читайте також

Бої майже в центрі Бахмута, США не виявили порушень у використанні допомоги Україною. 400 день війни. Онлайн

"Важливо не бути морально нейтральними проти зла": Зеленський звернувся до парламенту Австрії

Вибір редакції

На початок