У Львові попрощаються із військовими 24 бригади Назарієм Сподаром та Зіновієм Шевчуком

У Львові попрощаються із військовими 24 бригади Назарієм Сподаром та Зіновієм Шевчуком

У Львові попрощаються із військовими 24 бригади Назарієм Сподаром та Зіновієм Шевчуком
Львівська міська рада

Сьогодні, 30 березня, у Львові попрощаються із військовими, які захищали Україну в лавах 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила, Назарієм Сподаром та Зіновієм Шевчуком. Їх поховають на Личаківському кладовищі. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Назарій Сподар народився у Львові.Чоловік здобув диплом фінансиста у Львівському університеті імені Івана Франка. Після цього працював начальником відділу, згодом – керівником управління з розв’язання рієлторських питань у приватній фірмі. Також обіймав посаду директора страхової компанії.

Назарій брав участь у подіях під час Помаранчевої революції та Революції Гідності. 5 березня 2022 року добровольцем вступив до лав 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила. Та виконував бойові завдання у "гарячих точках" фронту. Захисник загинув 17 лютого у віці 39 років. У нього залишилися батьки, дружина, двоє доньок та сестра.

Назарій Сподар
Назарій Сподар. Львівська міська рада

Зіновій Шевчук народився у селі Муроване Львівської області. Здобув освіту у профтехнічному училищі в Брюховичах, після цього закінчив Львівську філію Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту. Чоловік проходив строкову військову службу у лавах морської піхоти в Севастополі. У мирний час працював на залізниці.

Із 2014 року військовий виконував бойові завдання у зоні АТО у складі 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила. Із початком повномасштабного вторгнення продовжив боротися із військами РФ у лавах тієї ж бригади. Зіновій Шевчук загинув 1 жовтня. Йому було 56 років. У військового залишилися двоє синів, старший брат та старша сестра.

Зіновій Шевчук
Зіновій Шевчук. Львівська міська рада

Чин похорону розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі. За пів години відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героїв на Личаківському кладовищі.

Читайте також

У Львові попрощаються із захисниками Петром Солотвою і Михайлом Чучманом

Вибір редакції

На початок