СБУ ідентифікувала російського військового, який вбив 70-річного працівника лікарні в Ізюмі

СБУ ідентифікувала російського військового, який вбив 70-річного працівника лікарні в Ізюмі

СБУ ідентифікувала російського військового, який вбив 70-річного працівника лікарні в Ізюмі
Фото: СБУ

За версією слідства, житель республіки Дагестан 26-річний Ахмед Дудуєв, який служить за контрактом у військовій частині 61899, 7 травня вбив працівника ізюмської лікарні.

Про це повідомили в Управлінні Служби безпеки у Харківській області.

"7 травня озброєний військовослужбовець зайшов до приміщення паталогоанатомічного відділення Центральної міської лікарні м. Ізюм. У приміщенні були троє працівників лікарні, одягнуті у цивільний одяг та без зброї", — йдеться у повідомленні.

Серед працівників, за даними Харківської обласної прокуратури, був 70-річний судмедексперт, який після хвороби втратив ногу та пересувався на протезі. Інші — лаборантка та патологоанатом.

"Окупант представився, назвав себе "племінником Кадирова" та почав розмовляти зі співробітниками. Судмедексперт сказав, що вважає перебування військових Російської Федерації на території міста Ізюм незаконним та сказав: "Хто вас сюди кликав?", — повідомили у прокуратурі.

Після цього загарбник почав поводитися агресивно, стріляв з автомата в стелю.

"Злякавшись, лаборантка вибігла на вулицю. Окупант наказав лікарю-патологоанатому негайно повернути її назад. Чоловік пішов за нею. Російський військовослужбовець та судмедексперт залишилися у кабінеті вдвох: окупант застрелив чоловіка. Потерпілий загинув на місці", — йдеться у повідомленні прокуратури.

Ахмеду Дудуєву заочно повідомили про підозру у порушенні законів та звичаїв війни, поєднане з умисним вбивством.

Що відомо

  • У жовтні стало відомо, що морг в Ізюмі переповнений тілами: загиблих не могли поховати без проведення експертиз. Судмедексперта Ізюма вбили під час окупації.

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок