Київ отримав від ЮНІСЕФ 8 генераторів. Де їх встановлять

Київ отримав від ЮНІСЕФ 8 генераторів. Де їх встановлять

Київ отримав від ЮНІСЕФ 8 генераторів. Де їх встановлять
Генератор від ЮНІСЕФ Фото: КМДА

У рамках програми гуманітарної допомоги ЮНІСЕФ передав комунальному підприємству "Київтеплоенерго" 8 генераторів. Чотири з них — надвисокої потужності (500 кВА). Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації із посиланням на підприємство.

"Вони будуть використовуватись як альтернативні джерела живлення для київських котелень у випадку вимкнень електроенергії",— йдеться у повідомленні.

Зазначається, що загалом ці теплоджерела обслуговують 5 дитсадків, 4 школи, 2 лікарні та 230 багатоповерхових житлових будинків столиці.

Київ отримав від ЮНІСЕФ 8 генераторів. Де їх встановлять
Генератор від ЮНІСЕФ Фото: КМДА

В адміністрації зауважили, що під час війни ЮНІСЕФ допомагає відбудовувати об’єкти пошкодженої інфраструктури, яка забезпечує інтереси українських дітей.

Зокрема, нещодавно до Києва завітав посол доброї волі ЮНІСЕФ Орландо Блум. Він відвідав дитячі заклади і передав транш гуманітарної допомоги Києву та містам-сателітамМісто-супутник, союзник, які постраждали від російського вторгнення.

Що відомо про забезпечення столиці генераторами

У разі перебоїв з водопостачанням у Києві забезпечуватимуть систему резервних джерел отримання питної води. Ідеться про бюветні комплекси, більшість яких має можливість підключення до генераторів.

42 котельні "Київтеплоенерго" мають можливість працювати на генераторах у випадку відключення електроенергії, повідомили у КМДА. Столиця продовжує цю роботу і планує усі котельні, потужність яких це дозволяє, оснастити альтернативними джерелами живлення.

"Київводоканал" отримав від міжнародної гуманітарної організаціївід ЮНІСЕФ генератори, які у випадку обстрілів росіян та відсутності електроенергії підключатимуть до невеликих водопровідних станцій Троєщини та Оболоні.

Київ 2 січня отримав від Тайваню перші два генератори високої потужності (300–800 кВА). Загалом передбачається поставка 20 генераторів для об'єктів критичної інфраструктури.

9 грудня Київ отримав 49 генераторів та теплові гармати від Риги. Це гуманітарна допомога від латвійських партнерів, а 22 грудня — 9 потужних генераторів від міста-побратима Оденсе в Данії.

Усі медичні заклади Києва оснащені генераторами. Встановлювати генератори у столичних лікарнях почали ще 5 років тому.

Читайте також

Менше палива, більше тепла: у Пущі-Водиці встановили енергоефективну котельню

Бучанці отримали 10 установок "Starlink"

Вибір редакції

На початок