У Калуші на Івано-Франківщині заклади переходять на онлайн-навчання. Що відомо

У Калуші на Івано-Франківщині заклади переходять на онлайн-навчання. Що відомо

У Калуші на Івано-Франківщині заклади переходять на онлайн-навчання. Що відомо
Фото: Unsplash

З 3 квітня учні ліцеїв і гімназій у Калуші навчатимуться дистанційно. Це рішення ухвалили на нараді у міського голови Андрія Найди з керівниками освітянських закладів, повідомили на Facebook-сторінці Калуської міськради.

"Усі директори доповіли про організацію освітнього процесу з минулого понеділка після припинення теплопостачання. Майже в усіх закладах температурні показники дозволяють на сьогодні проводити очне навчання. Найнижчі показники у класних кімнатах зафіксовані на рівні 13-14°, найвищі — 19-20°", — ідеться у дописі.

Оскільки за прогнозом погоди після нетривалого потепління знову очікується пониження температури, у кожному навчальному закладі опитують батьків щодо вибору форми навчання.

"Серед опитуваних переважає думка щодо переходу на дистанційне навчання. І таке рішення буде застосоване з наступного понеділка. В поодиноких випадках педагогічні ради ухвалили рішення про скорочення тривалості уроків", — написали на сторінці Калуської міської ради.

У дитячих садочках Калуша температурний режим утримують за допомогою електрообігрівачів. Дошкільним закладам освіти рекомендують і надалі опалювати приміщення обігрівачами.

Читайте також

Підписуйтеся на новини Суспільне Івано-Франківськ у Facebook, Telegram, Viber, Instagram та YouTube

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Вибір редакції

На початок