У трьох містах Кіровоградщини безплатно стерилізуватимуть безпритульних тварин

У трьох містах Кіровоградщини безплатно стерилізуватимуть безпритульних тварин

У трьох містах Кіровоградщини безплатно стерилізуватимуть безпритульних тварин
Фото: Юлії Барановської

У трьох містах Кіровоградської області, а саме у Новомиргороді, Олександрії та Знам'янці протягом наступного місяця безплатно стерилізуватимуть безпритульних тварин. Організовує це благодійний фонд Happy Paw. Чому саме в цих містах та до кого можна звернутись, розповіла менеджерка проєкту "Стерилізація" Наталка Левченко.

За словами менеджерки, стерилізацію бездомних тварин організовують у тих містах та містечках країни, де цю послугу отримати важко: "У нас правило: ми це робимо там, де не працюють інші благодійні фонди. У Кропивницькому, наприклад, такий є, тому наша мета — працювати там, де немає вибору лікарів, клінік та не працюють інші благодійні організації".

Фонд налагоджує співпрацю з місцевими волонтерами, які формують заявку для ветеринара. Їх контакти:

  • Новомиргород: +38068 556 72 05 Юлія
  • Олександрія: +380958432476 Олена
  • Знам’янка: +380996770658 Богдана

Юлія Барановська з Новомиргорода співпрацює з фондом Happy Paw другий рік. Вона опікується безпритульними тваринами у себе в місті – вдома влаштувала притулок, встановлює будиночки для тварин на вулицях міста.

Того року безплатно у співпраці з фондом стерилізували понад 70 тварин, говорить Юлія: "Пишу оголошення в соцмережі. Звертаються люди, що тримають багато тварин, яких підібрали на вулиці, як і я. Не кожен готовий заплатити за стерилізацію від 500 гривень".

Такий проєкт працює по всій країні, говорить Наталія Левченко: "Війна наповнила вулиці України тваринами, які лишились без дому, господарів чи прихистку. Стерилізація допоможе зупинити безконтрольне розмноження чотирилапих та запобігти різноманітним хворобам тварин, продовживши їхні життя".

За минулий рік стерилізували 8 133 котів і собак. Фінансуванні проєкту комбіноване – допомагають іноземні партнери, а також небайдужі, які, зайшовши на сторінку фонду можуть докластися гривнею для реалізації цього проєкту.

Читайте також

Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

На початок