Святослав Михайлюк провів найрезультативніший матч в НБА за два роки: статистика українця

Святослав Михайлюк провів найрезультативніший матч в НБА за два роки: статистика українця

Святослав Михайлюк провів найрезультативніший матч в НБА за два роки: статистика українця
AP Photos

"Шарлотт" з баскетболістом збірної України здобуває третю перемогу поспіль.

Святослав Михайлюк провів свій найрезультативніший матч у сезоні НБА. Український захисник допоміг "Шарлотт Горнетс" перемогти свій колишній клуб "Оклагома-Сіті Тандер" — 137:134.

Перейшовши до "Горнетс" у лютому, Михайлюк почав отримувати більше ігрового часу в заключній частині регулярного чемпіонату 2022/23. У трьох попередніх матчах він двічі набирав більше 10 очок, проводячи на майданчику не менше 33 ігрових хвилин.

У матчі проти "Тандер" Святослав знову вийшов у стартовій п'ятірці гостей та відіграв 37 хвилин. За відведений час він набрав 18 очок, до яких додав 5 підбирань та 8 результативних передач.

З гри українець виконав 13 кидків, влучивши 6 з них. Дві спроби Михайлюк реалізував з-за меж триочкової лінії, показавши 40-відсоткову прицільність дальніх кидків.

Що означає виступ Михайлюка в матчі проти "Оклагома-Сіті"

  • 18 очок — новий особистий рекорд Святослава за результативністю в сезоні 2022/23. Його попередній найкращий показник у поточному чемпіонаті — 15 балів.
  • 37 хвилин — повторення рекорду сезону Михайлюка за ігровим часом на майданчику. У чотирьох матчах поспіль українець отримує не менше 30 хвилин за поєдинок.
  • 18 очок — найкраща результативність Михайлюка в НБА за майже два роки. Більше українец закидав ще у травні 2021 року, набравши 19 балів у матчі між "Оклагома-Сіті" та "Ютою". Особистий рекорд Святослава у топлізі світу — 25 очок за "Детройт" у січні 2020 року.

Святослав Михайлюк в НБА: що відомо

  • У сезоні 2022/23 українець в середньому приносить "Шарлотт" 6.4 очка за матч. Середній ігровий час Святослава у новій команді — 17.2 хвилини за матч.
  • Після трьох перемог поспіль "Горнетс" залишаються одним з головних аутсайдерів Східної конференції НБА — 14-те місце в турнірній таблиці.
  • Контракт Михайлюка, який "Шарлотт" виміняв цього року, розрахований до кінця сезону 2022/23. Після його закінчення українець отримає статус вільного агента, якщо не погодить новий контракт з клубом НБА.
На початок