"Маєте ліцензію - можете подати свою кандидатуру". У Петракова виник конфлікт з журналістом у Вірменії: що сталося

"Маєте ліцензію - можете подати свою кандидатуру". У Петракова виник конфлікт з журналістом у Вірменії: що сталося

"Маєте ліцензію - можете подати свою кандидатуру". У Петракова виник конфлікт з журналістом у Вірменії: що сталося
AP

Наставник Вірменії та представник ЗМІ посперечалися під час пресконференції.

Олександр Петраков дебютував на посаді головного тренера збірної Вірменії. У межах відбору на Євро-2024 команда Петракова програла вдома Туреччині (1:2).

Після поразки Туреччині Петраков дав резонансну пресконференцію: стверджував, що не знав, на яких позиціях виступають його футболісти. А одному з журналістів взагалі запропонував очолити команду.

"Якщо ви маєте ліцензію, то можете подати свою кандидатуру на головного тренера збірної - тренуватимете, якщо кажете, що я запізнився. Дорікаєте цим. У вас ліцензія С, а кажете тренеру, який має ліцензію PRO. Я не вважаю, що я запізнився із замінами. Взагалі хлопців не знаю, хто на якій позиції. Для того, щоб щось зробити, треба більше дізнатися. Але це не відмовка. Розумієте, про що йдеться, хто розуміється на футболі. За тиждень неможливо дізнатися хлопців, куди когось поставити, ким посилити й так далі. Хочете звинувачувати мене – звинувачуйте", - сказав тренер.

Читайте також: "Взагалі хлопців не знаю". Екстренер України Петраков - про дебютний матч і поразку на чолі збірної Вірменії

Що відбулося далі?

Роберт Маркосян, у якого Олександр Петраков поцікавився про ліцензію, відреагував на інцидент повідомленням у Twitter. Журналіст написав, що розуміє емоції тренера збірної Вірменії, з яким поспілкувався після пресконференції особисто.

журналіст петраков
Скриншот з Twitter

"Після пресконференції я мав розмову з головним тренером Петраковим щодо цього питання. Ми поговорили і зрозуміли один одного. Матч проти "Туреччини" був повчальним. Розумію, що тренер був засмучений результатом. Крім того, він знаходиться в новому середовищі і не знає, хто, як і з якими міркуваннями запитують представники ЗМІ. У будь-якому випадку, ми задоволені грою, яку команда провела проти Туреччини. Очікуємо на перемогу у наступному матчі", - написав вірменський журналіст.

Наступний матч збірна Вірменії під керівництвом Олександра Петракова проведе у вівторок, 28 березня. Суперником команди у товариській грі стане Кіпр.

Що відомо про Олександра Петракова

  • До роботи зі збірною України Петраков працював з молодіжними командами "синьо-жовтих" у період з 2010 до 2021 року. У 2019 році він привів збірну України U20 до перемоги на чемпіонаті світу.
  • У статусі тренера збірної України Петраков провів два матчі проти Вірменії у Лізі націй. Обидва закінчилися перемогами "синьо-жовтих" - 3:0 та 5:0.
  • 2022 рік збірна Вірменії закінчила на 95-му місці в рейтингу ФІФА. За всю історію ця команда ніколи не грала на чемпіонатах світу чи Євро.
  • У відборі на Євро-2024 збірна Вірменії грає в одній групі з Хорватією, Латвією, Туреччиною та Вельсом.
На початок