Програв апеляцію. Екскерівник Грибовицького сміттєзвалища проведе 7 років у в'язниці

Програв апеляцію. Екскерівник Грибовицького сміттєзвалища проведе 7 років у в'язниці

Програв апеляцію. Екскерівник Грибовицького сміттєзвалища проведе 7 років у в'язниці
СБ України у Львівській області

Екскерівник ЛКП "Збиранка" Віталій Пугач, якого визнали винним у хабарництві, проведе 7 років у в'язниці. Львівський апеляційний суд залишив без змін вирок Жовківського районного суду. Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної прокуратури.

Віталію Пугачу повідомили про підозру у 2019 році. Тоді слідчі СБУ встановили, що посадовець організував схему з фіктивного постачання вапна. Його мали використовувати для стабільного функціонування станції очищення фільтратів Грибовицького сміттєзвалища.

"За задумом зловмисника планувалося використання лише третини від передбаченої технологічним процесом кількості вапна та отримання очільником КП неправомірної вигоди в розмірі 65% від суми перерахованих коштів за фактично непоставлений товар, а також отримання "відкату" з кожного поставленого кілограма вапна", — повідомляла СБУ.

Як встановили експерти, така діяльність могла призвести до надзвичайних подій з тяжкими наслідками у сфері екологічної безпеки.

Керівника ЛКП "Збиранка" затримали на отриманні частини суми у понад 400 тисяч гривень на робочому місці. Усього він мав одержати від підприємця та співучасника схеми 4,7 млн грн.

15 липня 2022 року посадовця засудили до 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Також чоловіка позбавили права обіймати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 3 роки. Проте він подав апеляцію. У результаті вирок Жовківського районного суду залишили без змін.

"В суді апеляційної інстанції прокурор навів переконливі доводи законності та обґрунтованості вироку, а також відповідності призначеного покарання тяжкості вчиненого злочину. Львівський апеляційний суд підтримав позицію прокуратури, залишив без задоволення апеляційну скаргу захисника, а вирок суду першої інстанції без змін", — йдеться у повідомленні.

Таким чином, вирок вступив у законну силу.

Читайте також

На Львівщині виявили стихійне сміттєзвалище площею майже 5 гектарів

Вибір редакції

На початок