На Волині зменшилася кількість поштових відділень, де можна обміняти лампи

На Волині зменшилася кількість поштових відділень, де можна обміняти лампи

На Волині зменшилася кількість поштових відділень, де можна обміняти старі лампи розжарювання на енергоощадні, – повідомили на сторінці обласної військової адміністрації.

Станом на 28 березня волиняни уже обміняли 460 тисяч ламп.

Як зазначили в ОВА, скорочення кількості відділень, де буде доступна послуга обміну ламп, пов'язана зі зменшенням попиту.

У найвіддаленіших селах, які до проєкту долучилися нещодавно, обмін триватиме до кінця квітня. Із 1 травня обміняти старі лампи розжарювання на світлодіодні можна буде лише в Луцьку за адресою вул. Кривий Вал, 19.

З адресами волинських відділень "Укрпошти", де зупинився обмін ламп, а де продовжиться до травня, можна ознайомитися ТУТ.

Що відомо

  • У грудні 2022-го Європейська комісія заявила, що готова виділити 30 мільйонів євро, що покриє купівлю майже 30 мільйонів світлодіодних ламп (LED). З 16-го січня в Україні в режимі бета-тестування розпочали програму безкоштовного обміну старих електричних ламп розжарювання на енергоощадні LED-лампи.
  • Із 30 січня в Луцьку стартував обмін ламп розжарювання на нові, енергоощадні. Зробити це можна у 18 відділеннях Укрпошти. Волинь отримала 280 тисяч енергоощадних ламп. Станом на 1 лютого на поштових відділеннях лучани обміняли 8,5 тисяч ламп розжарювання на енергоощадні.
  • За 11 днів дії програми з обміну старих лампочок на поштових відділеннях Укрпошти у Волинській області всім охочим видали вже 100 тисяч нових енергоощадних лампочок.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

Вибір редакції

На початок