У Кропивницькому підозрюваному в організації розповсюдження наркотиків запобіжний захід залишили без змін

У Кропивницькому підозрюваному в організації розповсюдження наркотиків запобіжний захід залишили без змін

У Кропивницькому підозрюваному в організації розповсюдження наркотиків запобіжний захід залишили без змін
Фото: Суспільне Кропивницький

У Кропивницькому, Арсену Мартиросяну, якого підозрюють в організації розповсюдження наркотиків запобіжний захід залишили без змін – тримання під вартою. Чоловіка підозрюють в організації розповсюдження наркотиків серед ув’язнених, сказав прокурор Станіслав Запорожець. У разі доведення вини йому загрожує від 9 до 15 років позбавлення волі.

У Ленінському суді Кропивницького розглянули клопотання адвоката стосовно зміни запобіжного заходу Арсену Мартиросяну. Нині його тримають під вартою у виправній колонії. Він брав участь у засіданні дистанційно.

"Стосується встановлення і поширення злочинного впливу в установі виконання покарань — колонії №6", – сказав Станіслав Запорожець.

Суддя Леонід Плохотніченко зачитав версію сторони обвинувачення: "Мартиросян 24 липня 2020 року перебував під вартою в дільниці слідчого ізолятора. Перебуваючи під вартою неодноразово поміщався до карцеру за вчинення ряду дисциплінарних порушень, чим здобув авторитет серед засуджених. У квітні 2022 року, прийняв на себе повноту неформальної влади над засудженими, користуючись авторитетом, маючи зв’язки з так званими "ворами в законі", дозволяв надходження на територію заборонених речей – наркотичних засобів, тютюнових виробів, харчових продуктів".

17 лютого Арсену Мартиросяну обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Адвокатка Аліна Турта просила змінити запобіжний захід на домашній арешт.

"Впродовж місяця органами досудового розслідування не здійснюється жодних дій, а мій підзахисний позбавлений можливості вільно пересуватись, його права обмежені. Статтею 201 Кримінально-процесуального кодексу передбачена можливість клопотання про зміну запобіжного заходу".

Загалом, підозрюваний Арсен Мартиросян має п’ять підозр у кримінальних провадженнях. Свою провину чоловік не визнає. "Те, що там на мене говорять – це неправда. Якщо доведуть, що я дійсно винен, готовий повною мірою понести покарання. Але це не правда. Мені прикро й образливо. У мене не лишилось здоров’я, від шлунка лишився каркас. Дуже погано почуваюсь".

За словами прокурора у матеріалах слідства достатньо доказів, які свідчать про причетність до правопорушення.

Суддя ухвалив рішення: "В задоволенні клопотання захисника, поданого в інтересах Мартиросяна про зміну запобіжного заходу відмовити. Ухвала оскарженню не підлягає".

Термін дії запобіжного заходу спливає 9 квітня, сказав прокурор. Якщо до цього часу зберуть усі докази винуватості підозрюваного, справу скерують до суду для розгляду по суті. Якщо ні, продовжать досудове слідство.

Що відомо

Читайте також

  • У Кропивницькому обрали запобіжний захід працівниці селищної ради, яку підозрюють у хабарництві
  • Ошукала родину безвісти зниклого бійця ЗСУ. Жінку з Кіровоградщини засудили до чотирьох років позбавлення волі
  • Житель Кіровоградщини служить в незаконному збройному формуванні "днр". СБУ назвала його ім’я й оголосила в розшук
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб

Вибір редакції

На початок