Авто, пальне та деревина: на Житомирщині вилучене майно передали ЗСУ

Авто, пальне та деревина: на Житомирщині вилучене майно передали ЗСУ

Авто, пальне та деревина: на Житомирщині вилучене майно передали ЗСУ
За ініціативи Звягельської окружної прокуратури вилучене майно передали ЗСУ. Житомирщина. Фото: Facebook Житомирської обласної прокуратури

Сім автівок, пальне, деревину та гроші передали як допомогу військовим за ініціативи Звягельської окружної прокуратури Житомирщини. Ці речі були вилучені впродовж року у ході досудових розслідувань, розповіла Суспільному речниця Житомирської обласної прокуратури Тетяна Гоша.

За словами Тетяни Гоші, на потреби ЗСУ, зокрема, передали понад чотири тисячі літрів бензину марки А-92. Пальне вилучили як речові докази у межах кримінального провадження. Також для українських захисників віддали сім транспортних засобів – вантажні та легкові автомобілі, на які були накладені арешти у межах кримінальних проваджень за знищення, підробку або заміну номерів вузлів та агрегатів транспортних засобів. Окрім того, на спецрахунок для допомоги військовим підрозділам переведені кошти, каже речниця прокуратури.

"За участі Звягельської окружної прокуратури скасували арешт на гроші в сумі понад 180 тисяч гривень. Ці кошти були незаконно здобуті фігурантами провадження під час реалізації підакцизних товарів та наркотичних засобів", – розповіла Тетяна Гоша.

До того ж, з її слів, ЗСУ передали дубові, соснові, березові та осикові колоди – всього майже 140 кубічних метрів вартістю понад 200 тисяч гривень. Ці лісоматеріали вилучили та арештували під час розслідування самовільних порубок дерев і крадіжок лісопродукції.

Авто, пальне та деревина: на Житомирщині вилучене майно передали ЗСУ
Вилучене майно, яке передали ЗСУ. Житомирщина. Фото: Facebook Житомирської обласної прокуратури

Читайте також

  • З початку війни щомісяця перераховує частину пенсії для ЗСУ. Пенсіонер Володимир Михайлов.
  • На Житомирщині парафіяни з перепалками та бійками потрапили до церкви.
  • Жителі Житомирщини виступають проти видобутку піску на двох земельних ділянках громади.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок