Виставку сучасного мистецтва у "Модулі Тимчасовості" (МОТ) можна відвідати онлайн. 25 березня у Instagram проєкту повідомили, що студія Sensorama створила 3D-тур простором.
"Ви зможете потрапити до метавсесвіту і відчути себе всередині нашої конструкції, спостерігаючи за всіма витворами мистецтва, які супроводжуються описами митців", – повідомляють організатори на сайті.
Подивитися виставку можна з комп’ютера або мобільних пристроїв за допомогою додатку Spatial.
Є опція придбання віртуального квитка: сплатити за екскурсію можна карткою, організатори обіцяють, що 100% зібраних коштів передати на відновлення культурних інституцій та пам’яток, зокрема музеїв, які будуть обрані командою проєкту із залученням фахівців із різних галузей.
Олександра Матвійчук виступить у межах спільного проєкту Docudays UA та МОТ у Києві
Розробники розповідають, що відтворили внутрішній вигляд Модуля та всі виставлені експонати. Відвідувачі можуть обирати зовнішній вигляд аватара, навіть додати власне обличчя через камеру. Також можна спілкуватися з іншими аватарами у чаті або голосом і виражати емоції щодо побачених робіт.
Інструкцію використання 3D-туру можна прочитати тут.
Що можна побачити у МОТ
Виставка – це основа МОТ. Тут протягом 3-х місяців буде представлена експозиція з полотнами, скульптурами, інсталяціями та аудіовізуальними творами 28 художників з 10 країн світу.
Серед українців:
- Жанна Кадирова,
- Марія Куліковська,
- Роман Мінін,
- Олексій Кондаков,
- Олексій Сай,
- Нікіта Кравцов,
- Володимир Манжос (WAONE).
З повним списком учасників можна ознайомитися тут.

Що таке "Модуль Тимчасовості"
"Модуль Тимчасовості" (MOT) — новий тимчасовий культурний простір у Києві, створений із міжнародною командою, та одночасно — виставка сучасного мистецтва під кураторством Фабріса Бусто. У її межах 3 місці будуть показувати твори 28 митців із 10 країн.
У команді don’t Take Fake зазначають, що МОТ — "це спроба зафіксувати плинність життя та часу в мистецтві, а також показати його невизначеність і водночас підтримати бажання в усіх, хто залишається в Україні, продовжувати жити, створювати та виборювати".
Читайте нас у Facebook і Telegram, дивіться наш YouTube
Станьте частиною Суспільне Культура: напишіть нам про цікаві події культурного життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected] Ваші історії важливі для нас!