Опалювальний сезон у Чернігові планують завершити 31 березня — Ломако

Опалювальний сезон у Чернігові планують завершити 31 березня — Ломако

Доповнено
Опалювальний сезон у Чернігові планують завершити 31 березня — Ломако
ФОТО: Gettyimages (ілюстративне)

Опалювальний сезон у Чернігові планують завершити 31 березня. Про це повідомив в.о міського голови Чернігова Олександр Ломако у своєму Telegram-каналі.

Як йдеться у повідомленні, протягом останніх трьох днів середньодобова температура вище +8°C. Це є підставою для його завершення.

"Температура повітря сприяє тому, щоб це зробити раніше та заощадити енергоресурси. У той же час, ми бачимо, що прогноз на кілька наступних днів показує мінусову температуру вночі, тому прийнято рішення подавати теплоносій до будинків до кінця місяця", — йдеться у повідомленні.

Як стало відомо пізніше, таке рішення прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 27 березня. За словами заступника міського голови Чернігова Віктора Геращенка, підставою для завершення опалення є середньодобова температура вище +8°C протягом останніх трьох днів, а також завершення договорів на постачання природного газу з НАК Нафтогаз Трейдинг.

"Все-таки у нас воєнний стан, ми з вами повинні берегти енергоносії й готуватися до наступного опалювального періоду. Хотів би зазначити, що основні договори на постачання природного газу також закінчуються 31 березня цього року. Газ надавався відповідно до цих умов, і за фіксованими цінами додаткових продовжень постачання природного газу можливе, я так думаю, на літній період, але на сьогодні відповідної постанови кабінету і зміни, які повинні бути відсутні".

Питання щодо придбання природного газу окремо для медичних закладів міста буде розглядатися додатково. Чи буде централізоване гаряче водопостачання у місті, залежить від рішень уряду, сказав Віктор Геращенко.

Детальніше у сюжеті:

Читайте також

Чернігівець Дмитро Башкінцев отримав звання Героя України

Підписуйтесь на Суспільне Чернігів і на інших платформах: Telegram, Facebook, Viber, YouTube.

На початок