У Середземному морі загинули 29 мігрантів з Африки — Reuters

У Середземному морі загинули 29 мігрантів з Африки — Reuters

У Середземному морі загинули 29 мігрантів з Африки — Reuters
Фото: AP

Поблизу узбережжя Тунісу потонули човни з африканськими мігрантами, які намагались дістатись узбережжя Італії. Внаслідок інциденту загинули щонайменше 29 людей.

Про це повідомляє Reuters.

"Щонайменше 29 мігрантів з країн Африки на південь від Сахари загинули, коли їхні два човни затонули біля узбережжя Тунісу, коли вони намагалися перетнути Середземне море до Італії, повідомила в неділю берегова охорона Тунісу", — йдеться у повідомленні.

Хусем Джебаблі, високопосадовець місцевої Національної гвардії, повідомив агентству, що туніська берегова охорона також врятувала 11 людей.

При цьому окремо за останні чотири дні п'ять човнів з мігрантами затонули біля узбережжя південного міста Сфакс, внаслідок чого 67 людей досі вважаються зниклими безвісти. Ще дев'ять загинули після значного збільшення кількості човнів, що прямують до Італії.

Як зауважує видання, Туніс змінив Лівію як основний пункт відправлення для людей, які рятуються від бідності та конфліктів в Африці та на Близькому Сході, сподіваючись на краще життя в Європі.

Берегова охорона заявила, що загалом за останні чотири дні зупинила близько 80 човнів, що прямували до Італії, і затримала понад 3000 мігрантів, здебільшого з країн Африки на південь від Сахари.

Читайте також

Росія будує ядерне сховище у Білорусі, Міноборони України закликало до інформаційної тиші. 396 день війни. Онлайн

На початок