Запорізькі спортсмени здобули медалі на чемпіонаті Європи з шашок

Запорізькі спортсмени здобули медалі на чемпіонаті Європи з шашок

Запорізькі спортсмени здобули медалі на чемпіонаті Європи з шашок
Фото: Запорізька федерація шашок

На молодіжному чемпіонаті Європи з шашок-100, який відбувся у Польщі з 19 по 24 березня, запорізькі спортсмени здобули срібло та бронзу змагань.

Про це Суспільному розповів член президіуму Запорізької федерації шашок Юрій Бобков.

На змаганнях зіграли дві програми: класична (зі звичайним контролем часу) та блискавична (бліц-турнір із укороченим контролем).

Майстриня спорту України Альона Носарева здобула дві срібні нагороди, майстер міжнародної федерації Єгор Бобков виборов срібло та бронзу, а також срібло отримала майстриня міжнародної федерації Анна Дмитренко, каже посадовець:

"Альона Носарева перейшла на більшу дошку 10 на 10 (міжнародні шашки), для неї це чудовий результат. Анна Дмитренко грає зараз рідше, але свій клас на цих змаганнях підтвердила. У Єгора був очікуваний результат. Тільки випадок зіграв не на його користь. Це спорт, так буває".

Запорізькі спортсмени здобули медалі на чемпіонаті Європи з шашок
Запорізька збірна з шашок. Фото: Запорізька федерація шашок

Також участь у чемпіонаті взяв Тимур Богуславський, який фінішував поза п’єдесталом:

"Це був дебют для Тимура, він юний спортсмен і виступав у старшій для себе категорії. Але він пробує, боровся до останньої партії, медалі немає, але досвід та очки до рейтингу отримав".

Читайте також

Запорізький спортсмен Олексій Єршов виборов золото Кубка Європи з дзюдо

За словами майстра Юрія Бобкова, провести календарні змагання для спортсменів важко, зважаючи на війну:

"Ми зараз не можемо провести відбір на чемпіонат України. У нас партія триває по п’ять-шість годин, а якщо тривога, то грати не можна. Через це дуже складно, уявляєте, партія переривається, це вже ж зовсім не те, для нас цей аспект важливий, тому ось так".

Наразі запорізькі спортсмени готуються до чемпіонатів та серії кубків світу, перший за календарем пройде у травні у Франції.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

Вибір редакції

На початок