Як працює столичне метро: новий графік роботи

Як працює столичне метро: новий графік роботи

Як працює столичне метро: новий графік роботи
Фото: Юрій Свиридюк / Суспільне

З неділі, 26 березня, запроваджено новий графік роботи столичного метрополітену. Це пов'язано з рішенням про скорочення дії комендантської години в Києві, нагадали у Telegram КМДА.

Відтепер підземка працюватиме з 6:00 до 23:00. Інтервал руху у будні під час ранкової та вечірньої години пік — 4-5 хв, зранку — 6-8 хв, ввечері — 8-10 хв. У вихідні дні поїзди метро їздитимуть з інтервалом 9-11 хв.

"Зверніть увагу, що станції підземки зачиняються на вхід у різний час із урахуванням проходження останніх поїздів на лініях", — наголосили у КМДА. У відомстві нагадали, що підземні станції метро в режимі укриття працюють цілодобово.

Що відомо про комендантську годину у Києві

У Києві створили комендатуру наприкінці березня 2022 року, аби забезпечити необхідні заходи під час введення комендантської години та встановлення режиму світломаскування.

У Києві в лютому цього року ввели новий зразок спецперепусток, які необхідні для пересуванням містом під час комендантської години. Старі перепустки можна було замінити на нові з 1 до 15 лютого у комендатурі столиці.

На сайті Київради зареєстрували петицію, у якій пропонується зменшити тривалість комендантської години — з 00.00 до 5.00, оскільки містяни не встигають вчасно дістатись додому.

17 березня цього року у КМВА повідомили, що планують скоротити тривалість комендантської години. 20 березня начальник КМВА підписав наказ про скорочення комендантської години у столиці.

Мер Віталій Кличко повідомив, що у Києві громадський транспорт працюватиме на годину довше.

Читайте також

На станції метро "Оболонь" змінюється робота вестибюлів

Станція метро "Гідропарк" у Києві відкриється 1 квітня

На початок