Понад 300 переселенців прийняли у закладах соціального захисту Дніпра

Понад 300 переселенців прийняли у закладах соціального захисту Дніпра

Понад 300 переселенців прийняли у закладах соціального захисту Дніпра
Фото: пресслужба міської ради Дніпра

Понад 300 переселенців прийняли у закладах соціального захисту у Дніпрі за час повномасштабного вторгнення. Про це йдеться у пресрелізі міської ради Дніпра, який отримало Суспільне.

За повідомленням, понад 40 переселенців проживають у центрі підтримки громадян похилого віку у Дніпрі, їх у соціальному закладі приймають з березня 2022 року. За цей час у ньому допомогли 50 переселенцям.

Нині тут проживають 38 осіб, із яких 27 — ВПО. Для підопічних закладу організоване цілодобове медичне обслуговування, чотириразове харчування.

Також проживання для переселенців організоване у Дніпровському міському територіальному центрі – відділі в Індустріальному районі.

"Майже від початку повномасштабного вторгнення у відділі Дніпровського міського територіального центру в Індустріальному районі прийняли понад 40 осіб. Це наші колеги з управління соціального захисту Покровська та відділення Пенсійного Фонду України у Лисичанську", – розповів директор департаменту соціальної політики Едуард Підлубний.

За його словами, для них та їхніх сімей у найкоротші терміни організували усі умови для проживання. Нині тут продовжують мешкати близько 20 людей.

Читайте також

У Дніпрі відкрили центр довгострокового проживання для переселенців

Знову шиють для рятувальників. На Дніпропетровщині відновило роботу релоковане з Сєвєродонецька виробництво

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок