Ангеліна Калініна у двох сетах поступилася ексчетвертій ракетці світу Кенін на турнірі WTA1000 у Маямі

Ангеліна Калініна у двох сетах поступилася ексчетвертій ракетці світу Кенін на турнірі WTA1000 у Маямі

Ангеліна Калініна у двох сетах поступилася ексчетвертій ракетці світу Кенін на турнірі WTA1000 у Маямі
Jimmie48

До третього кола не пройшла жодна з представниць України.

Українська тенісистка Ангеліна Калініна припинила виступи на турнірі WTA1000 у Маямі. У другому колі українка поступилася ексчетвертій ракетці світу Софії Кенін.

Калініна останньою з представниць України стартувала на турнірі в Маямі: отримала статус 28-ї сіяної, що дозволяв розпочати виступи з другого кола. А перед першим матчем тенісистки змагання завершили інші дві українки: Леся Цуренко - у першому колі, а Марта Костюк - у другому раунді, поступившись росіянці Анастасії Потаповій.

Читайте також: "Це просто смішно". Марта Костюк - про покарання для росіянки Потапової та зустріч українок з керівництвом WTA

Припинила виступи на турнірі в Маямі і Калініна. У двох сетах вона поступилася американці Софії Кенін - ексчетверта ракетка світу втретє зустрічалася з українкою і вийшла вперед в їхньому очному протистоянні.

У першому сеті Калініна змогла відігратися після того, як відпустила Кенін у відрив з рахунком 0:3. Однак у восьмому геймі знову дозволила американці зробити брейк - цього разу Софія ним скористалася і здобула перемогу у партії.

Друга партія між тенісистками складалася за схожим сценарієм: ранній брейк Кенін, який Калініна відіграла у шостому геймі. Однак у наступному ж геймі на власній подачі українка дозволила американці знову зробити брейк та не відігралася.

WTA1000. Маямі, друге коло

Софія Кенін (США) - Ангеліна Калініна (Україна, 28) 2:0 (6:3, 6:4)

Таким чином, турнір у Маямі в одиночній сітці покинули всі три українські тенісистки. Далі другого раунду представниці України не пройшли.

Що відомо про Ангеліну Калініну

  • В останньому рейтингу WTA Калініна посідає 28-е місце - її особистий рекорд.
  • Калініна вперше з січня 2023 року вилетіла з турніру WTA, зігравши лише один матч в основній сітці. В Аделаїді вона програла нейтральній тенісистці з Білорусі Вікторії Азарєнка.
  • Найкращим результатом Калініної на турнірах WTA у 2023 році залишається 1/8 фіналу на турнірі WTA1000 у Дубаї.
На початок