Понад пів тисячі переселенців працевлаштувалися у комунальних підприємствах та установах Дніпра

Понад пів тисячі переселенців працевлаштувалися у комунальних підприємствах та установах Дніпра

Понад пів тисячі переселенців працевлаштувалися у комунальних підприємствах та установах Дніпра
Фото: міська рада Дніпра

З початку повномасштабного вторгнення до міської ради, комунальних підприємств та установ взяли на роботу 570 вимушених переселенців. Про це йдеться на сайті міської ради Дніпра.

Загалом до медичних закладів Дніпра працевлаштовали 240 людей. З них 96 лікарів, 101 – середній медичний персонал, 23 – молодший медичний персонал і 20 – технічні працівники. Всі вони приїхали до нас з територій, де йдуть активні бойові дії.

Катерина переселенка, яка вже вдруге вимушено покидає домівку. Вона родом із Горлівки, де працювала медиком з ургентними пацієнтами. Але у 2014 році її місто було окуповане російськими військами, тож жінці довелось переїхати до Слов'янська. Проте через повномасштабне вторгнення жінка знову переїхала, до Дніпра.

"Коли я вже більш менш акліматизувалась, то стало питання про пошук роботи. У Дніпрі я ніколи не була, мені місцеві підказали, де тут найближча лікарня. Тож я пішла туди, звернулась до адміністрації. І так мене взяли на роботу", – зазначила Катерина.

48 вимушених переселенців працевлаштували до КП "Дніпроводоканал". Серед них і переселенка з Маріуполя Олена. Після початку повномасштабного вторгнення у своєму місті вона вже не могла знаходитись через безупинні обстріли, відсутність світла, газу, води та звʼязку, тож 18 березня з чоловіком, сином та батьками наважилась на переїзд.

"Емоційно я вже не зможу передати той стан, в якому я була, коли покидала Маріуполь. Це моє рідне місто, в якому я народилась. З кожним роком воно ставало все красивіше та сучасніше, але в день, коли ми виїжджали, я не впізнала Маріуполь", – каже Олена.

У "Дніпроводоканалі" кажуть, підшукували посаду для кожного переселенця.

"Ми надали такі посади, як слюсар ремонтник, електромашиніст та інші. Загалом ми працевлаштували вимушених переселенців з Донецької, Луганської, Харківської, Миколаївської області та навіть з Криму. В нас ще є вакантні місця: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустанов, слюсарі-ремонтники, слюсарі аварійно-відновлювальних робіт та електрогазозварювальники", – каже помічниця директора КП "Дніпроводоканал" Поліна Роменська.

У комунальних підприємствах та установах Дніпровської міської ради також є ще вакантні місця на різні посади. Дізнатись про працевлаштування можна в інспекції з питань праці та зайнятості населення за телефоном 050 410 34 43.

Читайте також

У Дніпрі розпочинають програму перенавчання переселенців: куди звертатися

До ЗСУ та на посівну. Куди працевлаштовуються на Дніпропетровщині під час війни

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

На початок