Український велогонщик Марк Падун здобув третє місце на етапі багатоденної гонки в Італії

Український велогонщик Марк Падун здобув третє місце на етапі багатоденної гонки в Італії

Український велогонщик Марк Падун здобув третє місце на етапі багатоденної гонки в Італії
Settimana Internazionale Coppi e Bartali

Він скоритив відставання від лідера загального заліку.

Український велогонщик Марк Падун посів третє місце на етапі багатоденної гонки в Італії.

Марк Падун проводить другий рік у складі команди Світового туру EF Education–EasyPost. Саме у складі американського колективу українець у 2022 році показав свій найкращий результат у Вуельті - 46-те місце.

Наразі команда Падуна бере участь у італійській гонці Settimana Internazionale di Coppi e Bartali. Турнір складається із п'яти етапів - у четвер, 23 березня, велогонщики змагались на третьому з них.

Третій етап український велогонщик проводив на тлі восьмого місця на попередній частині гонки та відставанням у 1 хвилину та п'ять секунд від лідера загального заліку - швейцарця Мауро Шміда.

Черговий етап гонки Марк Падун завершив на третьому місці, поступившись партнеру по команді Бену Гілу та Доменіко Поццовіво. Завдяки цьому результату українець не тільки піднявся у загальній класифікації на п'яте місце, але і скоротив відставання від лідера до 36 секунд.

Після "бронзи" на етапі гонки Coppi e Bartali Марк Падун посів 13-те місце на передостанній частині турніру. Український велогонщик в результаті опустився на дві позиції в генеральній класифікації та займає перед заключним етапом сьоме місце.

Фінальний етап гонки Settimana Internazionale di Coppi e Bartali відбудеться у суботу, 25 березня. Він складатиметься з індивідуальної гонки на час дистанцією 18.6 км.

Хто такий Марк Падун

  • 26-річний український професійний велогонщик з Донеччини. Чемпіон України в гонці з роздільним стартом 2019 року.
  • На рівні Світового туру Падун почав виступати у 2018 році, підписавши контракт з командою Bahrain-Merida (пізніше - Bahrain Victorious).
  • Учасник Джиро д'Італія 2020 року, де посів 70-те місце. Триразовий учасник Вуельти (найкращий результат - 46-те місце у 2022 році).

Вибір редакції

На початок