Травмованого внаслідок вибуху газу в Кропивницькому перевели в опікове відділення

Травмованого внаслідок вибуху газу в Кропивницькому перевели в опікове відділення

Травмованого внаслідок вибуху газу в Кропивницькому перевели в опікове відділення
Ліворуч – завідувачка опікового відділення обллікарні у Кропивницькому Наталія Корчака. Фото: Суспільне Кропивницький

Травмованого внаслідок вибуху газу в Кропивницькому перевели в опікове відділення обласної лікарні. Про це Суспільному розповіла завідувачка відділення Наталія Корчака. З її слів, глибокі опіки на тілі чоловіка потребуватимуть операцій.

За інформацією лікарки, чоловіка перевели в опікове відділення з палати інтенсивної терапії, коли стабілізували його стан: "Була підозра на опіки дихальних шляхів. Загальний стан – ближчий до середнього ступеня тяжкості. Має опіки 15% поверхні тіла, опіки – до 3% з них – які глибокі, потребуватимуть у подальшому оперативного лікування".

Найбільше опіків, зі слів Наталії Корчаки – на голові, обличчі, кистях рук, стегнах, є опіки на гомілках: "На руках – тільки кисті, бо відкриті були. Він був одягнений – це його трохи врятувало".

Чоловік, сказала, перебуває у свідомості, дихає самостійно, кисню він не потребує: "Внаслідок вибуху травмував голову, тому є набряки обличчя. Адекватний, у свідомості, розуміє – де він, що він".

Лікування травмованого, зі слів завідувачки відділення, триватиме близько місяця: "Йому вже можна підніматися. Зранку (24 березня – ред.) була перев’язка під загальним знеболенням, під наркозом – рани промили, перев’язали. Тому він дрімає. Але йому можна вставати, ходити. Обстеження всі – додаткові невідкладні – зробили вчора (23 березня – ред.). Ми лікуємо тільки ураження шкіри".

Загрози життю і здоров’ю травмованого немає, розповіла лікарка.

Що відомо

  • Близько 9:20 23 березня у кропивницькій багатоповерхівці вибухнув газ. Під час вибуху ніхто не загинув, одна людина отримала травми. Травмований – 49-річний мешканець квартири. Чоловік сказав, що вибух стався, коли він включав електрочайник. Думає, що у квартирі був витік газу, але його запаху він не відчував.
  • Мешканцям пошкоджених від вибуху газу квартир у Кропивницькому пропонують пожити в готелі. У дворі будинку у комунальному автобусі організували роботу мобільного штабу, де мешканці можуть залишити заяву щодо допомоги, якої вони потребують.
  • Імовірна причина вибуху – порушення мешканцем правил безпеки системи газопостачання. Про це розповів головний інженер Кропивницької філії компанії "Газмережі" Володимир Шаповал. За його словами, квартиру, де стався вибух, обстежили і виявили, що мешканець квартири самовільно від’єднав газову плиту від мережі.

Читайте також

  • Кропивничанки, які отруїлись грибами, принесли їх в кафе на святкування Дня народження
  • Штраф від трьох тисяч. За спалювання трави рятувальники Кіровоградщини склали на порушників 18 протоколів
Повідомляйте про події з життя вашого міста чи селища у Кіровоградській області за цим посиланням
Підписуйтеся на новини Суспільне: Кропивницький у Вайбері, Телеграм, Інстаграм та Ютуб
На початок