Жителі району Дніпропетровщини можуть записатися до "Гвардії наступу" за допомогою "мобільних бригад"

Жителі району Дніпропетровщини можуть записатися до "Гвардії наступу" за допомогою "мобільних бригад"

Жителі району Дніпропетровщини можуть записатися до "Гвардії наступу" за допомогою "мобільних бригад"
Суспільне Дніпро

Жителі громад Синельниківського району Дніпропетровщини можуть записатися до "Гвардії наступу" за допомогою "мобільних бригад". Про це сказано в повідомленні на сайті Синельниківської районної військової адміністрації.

За повідомленням, до громад там приїздять «мобільні бригади» з представників Нацгвардії, Держприкордонної служби та Нацполіції. Консультують місцевих щодо штурмових підрозділів, а охочим – допомагають заповнити заявки.

«Така ідея виникла, бо район у нас великий. Не завжди зручно їхати до центру. Тому вирішили організувати «мобільні бригади». Фахівці зустрічаються з людьми, які цікавляться штурмовими підрозділам», – розповіла начальниця райвійськадміістрації Світлана Назарчук.

Як зазначив командир взводу Нацгвардії В’ячеслав, особисте спілкування – важливе, адже потенційні добровольці напряму можуть поставити питання, які їх хвилюють.

«Їздимо до громад кілька разів на тиждень. Щоразу приходить від двох десятків людей і більше. Питають, дізнаються, передають іншим. Є ті, що чекають нас, щоб вже подати заявку. Хтось роздумує, а потім телефонує – «записуйте мене», – сказав В’ячеслав.

Записатися до бригад можна також у ЦНАПах району.

Загалом штурмових бригад Гвардії наступу вісім: шість у Нацгвардії та по одній – у Нацполіції та Державної прикордонної служби. Більше інформації та як подати заявку – на сайті storm.mvs.gov.ua.

Що відомо про "Гвардію наступу"

  • Добровольці, які подають анкети на вступ до "Гвардії наступу" мають самі обрати бригаду, у якій хочуть служити. Таких бригад вісім, їх створюють на базі частин, що вже мають бойовий досвід. До складу цих формувань входять військові, які брали участь в бойових діях, зокрема, у деокупації Київщини, Харківщини, Херсонщини.
  • За словами міністра внутрішніх справ України Ігоря Клименка, формувати "Гвардію наступу" МВС вирішило, зокрема, через велику протяжність лінії фронту та після обговорення із Верховним Головнокомандувачем.

Читайте також

Тривають тренування штурмової бригади "Лють"

Ми маємо боротися відчайдушно: технік-будівельник з Черкащини став добровольцем загону "Лють"

"Гвардія наступу": Польща долучиться до забезпечення бригад медпотребами

Читайте нас у Telegram: Суспільне Дніпро

Вибір редакції

На початок