Чернігівська Десна програла Зорі

Чернігівська Десна програла Зорі ФК Десна

Із рахунком 1:2 чернігівська Десна поступилася луганській Зорі у матчі 27 туру УПЛ. Чернігівська «Десна» проти Луганської «Зорі» на стадіоні імені Гагаріна в Чернігові боролися за третє місце в чемпіонаті. До початку матчу обидві команди мали по 49 очок і розташовуються на третій («Десна») і четвертій (Зоря) сходинках в таблиці.

У кінці першого тайму рахунок був 0:1 – на п’ятій хвилині гол забив Владислав Кочергін.

У другому таймі рахунок подвоїв ударом зі штрафного на 55 хвилині Богдан Михайличенко.

Під кінець протистояння, на 83-й хвилині, Артем Громов забив третій гол у ворота чернігівців, який судді не зарахували через офсайд.

І деснянець Фаворов на 90-й хвилині забив гол у ворота гостей з пенальті.

Це протистояння мало вирішувало також, хто поборотиметься з Динамо за срібло.

Перемога дозволила Зорі випередити Десну в піднятися на третю сходинку таблиці УПЛ. Десна тепер на четвертому місці, в її активі 49 очок.