У Миколаєві випустили перший примірник тривимірної краєзнавчої книги

У Миколаєві випустили перший примірник тривимірної краєзнавчої книги

У Миколаєві випустили перший примірник тривимірної краєзнавчої книги Суспільне Миколаїв

Від часів Ольвії та Кіммерії до сучасності. Першу книгу в стилі поп-ап про історію міста створили в Миколаєві. Видання має тривимірні ілюстрації.

У Миколаєві випустили перший примірник краєзнавчого фоліантуСуспільне Миколаїв

Символіка міста, історичні місця, визначні особистості, культура та спорт Миколаєва вміщені в 14 розділів. Робота над книгою тривала два роки. Поки що надрукований один тестовий екземпляр, майбутній тираж видання – 400 примірників. Ініціювало створення книги управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міськради.

Для книги обрали найбільш значні віхи, які потребують свого розкриття. Всередині: зображення артефактів, знаки, світлини, картини, гравюри, медалі, конверти, монети, тощо.

Видання розраховане на миколаївців та гостей міста та не має вікових обмежень.

“Ця книжка присвячена місту Миколаєву. Вона з’явилася, оскільки досі таких книжок не було і настав, напевно, час, щоб у місті Миколаєві з’явилося таке сувенірне видання, яке буде привертати увагу до історії міста. Щоб людина, яка навіть не живе в Миколаєві, не була ніколи в нашому місті, взяла цю книгу і подивилася, і побачила, що наше місто має багату історію, наше місто красиве і нашому місту є чим пишатися”, – розповів начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міської ради Юрій Любаров.

Над дизайном працювала Катерина Вишнякова. Протягом роботи розглянули близько десяти макетів. Над книгою в стилі поп-ап дівчина працювала вперше.

У Миколаєві випустили перший примірник краєзнавчого фоліантуСуспільне Миколаїв

Основа видання – візуальна частина: фотографії, 3D моделі, конверти. Тексту в книзі небагато. Презентація відбудеться у вересні 2020 року. Друк та оформлення книги – за рахунок міста. Вартість – вираховується.

Автори – Світлана Кльосова, Галина Щерба, оператор – Ігор Чорний.

Читайте також

Категорії
ПолітикаЕкономікаКультураСвітСпортВідеоПодіїТоп дняПриродаРегіониСтильДітиНаукаТехнологіїУрбаністикаЇжаДомашні твариниЛюди