Україна отримала 1,32 млрд гривень від продажу арештованого аміаку, який належав росіянам

Україна отримала 1,32 млрд гривень від продажу арештованого аміаку, який належав росіянам

Цистерни з аміаком
Цистерни з аміаком. Фото: БЕБ

Національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) реалізувало російський аміак, який був арештований співробітниками Бюро економічної безпеки України.

Як повідомляє пресслужба Бюро, аміак належить компаніям та фізичним особам з Росії. Майно було заарештовано, щоб запобігти продажу та виведенню цих актів за кордон. За результатами продажу п’яти партій аміаку вагою близько 42 тисячі тонн АРМА отримало понад 1,32 мільярда гривень.

"З метою максимально швидкого перерахування цих коштів для потреб ЗСУ, за погодженням з урядом, вони перераховуються на придбання військових облігацій. Спільними зусиллями забезпечуємо фінансування та підтримку ЗСУ. Разом наближаємо нашу перемогу над російським агресором", — зазначив директор БЕБ Вадим Мельник.

У відомстві зазначили, що Головним підрозділом детективів БЕБ, за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора, здійснюється досудове розслідування у 22 кримінальних провадженнях, за ознаками кримінальних правопорушень в економічній сфері суб’єктами господарської діяльності, бенефіціарними власниками яких є громадяни РФ та Білорусі.

"Загальна орієнтовна вартість усіх активів Росії та Білорусі (фізичних та юридичних осіб) арештованих співробітниками БЕБ становить понад 41 мільярд гривень", — йдеться в повідомленні бюро.

Читайте також

"Ocean Plaza" у Києві конфіскували у російських власників на користь України

Російські олігархи втратили $67 млрд за рік повномасштабної війни Росії проти України — Bloomberg

Україна націоналізувала мільярдні статки двох російських олігархів

Від початку повномасштабної війни Україна конфіскувала активи Януковича та дев'ятьох росіян — Trap Aggressor

На початок